Dokud držím pohromadě

Dokud držím pohromadě https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240758/mid_dokud-drzim-pohromade-6ps-240758.jpg 3 52 52

Další kniha oblíbené autorky, v níž opět vypráví o svých příhodách, o životních vrcholech, pádech a zvratech, o všem, co přináší běžný život lidem, kteří k němu přistupují s humorem, nebojácně, s kuráží a kteří si na situacích, jež prožívají, dokážou vždy najít něco dobrého a nikdy se nevzdávají.

LelaR
09.11.2019 3 z 5

Bylo by to fajn oddychové čtení nebýt několika hrubek a geografických nepřesností. Těžko říct, jestli je to chyba autorky, nebo korektora.

bacouch
13.08.2019 1 z 5

Milý deníčku, tak jsem se ráno probudila svěží jako rybička, provedla jsem ranní údržbu, navlékla lodičky a šupity dupity na snídani. Snědla jsem půl krávy. Pak jsem vyběhla všechny beskydské vrcholy, seřvala svou matku (nemá být drzá a stará), zorala pole, pak jsem si přepudrovala nosík, pokořila jsem Sněžku i Milešovku a k večeři sežrala tu krávu od snídaně. Jsem prostě úžasná!

hapac
11.03.2019 3 z 5

Prima oddechové čtení, hlavně mne baví ty postřehy z cest Island, Vysočina i Beskydy.

Marcik7
28.11.2017

tuhle ženskou nelze než obdivovat, i její humor se mi líbí

MOu598
07.03.2017 2 z 5

Knížka je čtivá, ale nic moc čtenáři nedá. Taková oddychovka.
Kapitola o návštěvě Islandu - o cestě po moři na Island a tam s cestovkou kolem dokola. Několik postřehů, ale nic moc.

radus
15.07.2016 4 z 5

Mě tato knížka příjemně překvapila, autorku jsem dosud neznala, líbily se mě její vtipné postřehy ze života a z cest.

mariva
21.05.2016 3 z 5

Knížky autorky jsem vždy četla s radostí, ale jak už je psáno níže, zřejmě už jí dochází inspirace. Kniha je spíš jen soupisem jejích výletů, skoro bych váhala, zda za přesným uváděním názvů všech hotelů, restaurací a jiných navštívených podniků není i skrytá reklama. Alespoň na mě to tak působí. Každopádně obdivuji její elán a skvělou kondici, jak je vidět z vyprávění o její matce, zděděnou. A nepochybně i paměť, protože pokud bych já chtěla podobným způsobem popisovat své cesty, musela bych si neustále dělat poznámky nebo mít u sebe diktafon. Mám tu připravenou ke čtení ještě jednu její knihu, tak tomu dám ještě šanci, ale obávám se, že další její nové knihy už nebudu vyhledávat - pouze ty starší, které jsem ještě nečetla.

alnahu
19.05.2016 4 z 5

Čtivá oddechovka,cestování s autorkou mě baví.

orinka3
18.03.2016 1 z 5

Je to jaksi pořád dokola, bez pointy. Cestuje sem a tam, dobře se nají, nikdy nezapomene zdůraznit, v jak dobré kondici je...jak mě předchozí knížky bavily, u této jsem poprvé zaváhala. Nemá se v nejlepším skončit? Podle mě už autorka vystřílela prach a veze se na vlně předchozí popularity. Tato knížka je v podstatě o ničem. Čtivá je, ale člověku nic nedá.

Mandalka74
13.03.2016 5 z 5

Vynikající oddechovka.

maryzka
01.09.2015 3 z 5

Odpočinková literatura jak jsme od této autorky zvyklé. Jinak se těším na důchod, zda také budu jednou takhle si jezdit po vlastech českých.

Sidheag2
10.07.2015

Zaujal mě vtipný název i přebal. Vnitřek tomu už neodpovídal. Po cca 30-ti stranách jsem to vzdala. Třeba se k ní jednou vrátím, až nebudu mít co číst

Blanka78
11.06.2015 4 z 5

dobrý, pěkně čtivý jako vždy

Kopretina_aku
17.04.2015 2 z 5

Milá kniha, řekla bych spíše než příběh, je to průvodce po Beskydech, Islandu a Vysočině. A mezi tím cesty mezi Prahou a chalupou. Kniha na mne působí, že autorka píše hlavně pro sebe nebo pro svou kamarádku, kdy jí popisuje běžné dny na chalupě, houbaření a eskapády s matkou.