Dokonalá matka je mýtus

Dokonalá matka je mýtus https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319415/bmid_dokonala-matka-je-mytus-AZa-319415.jpg 2 22 9

Virginie Duplessyová si jako vícenásobná matka prošla všemi útrapami porodu i role matky. Prostřednictvím své příručky se to rozhodla natřít těm, které se chvástají, že celé mateřství je pro ně procházka růžovou zahradou, ale hlavně podpořit ty, které mají své nálady i kila navíc a jež nejsou za každé situace perfektní. Po přečtení jejích rad budete klidnější, ale hlavně zjistíte, že v tom nejste sama a že nebýt perfektní matkou je normální.... celý text

Literatura světová Humor Pro ženy
Vydáno: , XYZ (ČR)

La mère parfaite est une mytho! , 2015

kikiodvi
20.11.2022 1 z 5

Párkrát jsem se upřímně zasmála - hvězdička za to. Jinak vskutku není co hodnotit.

elyonka9643
22.03.2022 2 z 5

Taková hodně oddechová knížka. Psaná s nadhledem a humorem, ale mě to zas tolik neoslovilo.

madem
01.03.2022 1 z 5

Za pokus něco napsat a ty dva recepty.

LunaL.
05.01.2022 1 z 5

Knihu jsem dostala jako dárek se slovy, ať se pobavíml Obálka mě zaujala, hned jsem ji začala číst. Během pár stránek jsem si říkala, jestli mám tak jiný smysl pro humor.. Za celou knížku se mi zdály asi tak dvě věty vtipný, nebo spíš k pousmátí. O dokonalé matce jsem pak už ani nečetla, to se mi zdálo opravdu trapný.
Líbilo se mi, jak je kniha rozdělená na jednostránková témata, jak se tam střídají různý seznamy, nápady, dokonce i dva recepty. Jen kdyby obsahově to bylo lepší! Škoda

ThrisaManx
22.01.2021 odpad!

Knihu jsem dostala k Vánocům a vypadala opravdu slibně. Obálka je veselá, ironická, a tak jsem něco takového čekala i od obsahu. No...bohužel. Autorka se snaží být rádoby vtipná, ale absolutně není a je očividné, jak strašně tlačí na pilu. Vtipná ta kniha nebyla. Dobře, možná, MOŽNÁ v některých momentech trošičku ano. Trošičku, fakt. Přišlo mi, jakoby autorka sama roli matky nezvládala a cítila se být méněcenná, a tak podle ní každá žena, která v těhotenství nepřibere 30 kilo, má ucházející vztahy se svou tchyní, po porodu se jí podaří kila zhubnout je buď dokanalá matka, která neexistuje, nebo lže. Prostě vše musí být úplně na pytel, jinak jsou to jenom kecy "dokonalé matky". Obrácené citáty jsem nepochopila. Kniha má údajně "pomoct", ale já se teda nenašla snad v žádné situaci a ne, tohle prostě ne.

lenka9044
03.11.2020 1 z 5

někdo si s tím dal práci, tak dávám jednu hvězdičku, ale jinak je to dost nepoužitelné. jediné hezké a vtipné je ten obal.

NikoušekB
17.05.2019 odpad!

No...třeba to někdy dočtu do konce! Vzala jsem si to jako četbu do porodnice, čekala jsem, že to bude vtipné (soudila jsem dle obalu, který se mi líbil), možná ironické s dávkou sarkasmu! Myslela jsem si, že tam najdu nějaké užitečné tipy, jak se z toho nezbláznit... bohužel jsem se nedočkala ničeho! Nedoporučila bych knihu ani jako dárek!

Potolu
02.02.2019 odpad!

Tohle je snad to nejhorší, co jsem po přečtení Padesáti odstínů četla... Autorka se snaží být rádoby vtipná, ale místo toho je to směs trapných řečí ... Zřejmě sama trpí syndromem neschopné matky, a tak to těm lepším matkám musí dát pořádně sežrat... Nedoporučuji! Divím se, že to vůbec někdo vydal...

Dixinka
25.12.2016 1 z 5

Celá kniha byla mýtus. Něco tak příšerného jsem už dlouho nečetla. Stále jsem si říkala, že se to třeba i na té poslední stránce zlomí....a bude to ke čtení. Věřte mi, nebylo.

Autorovy knížky

Virginie Duplessy
francouzská
2016  39%Dokonalá matka je mýtus

Kniha Dokonalá matka je mýtus je v