Dohoda s láskou
ekniha

Zoe už se dávno smířila s tím, že se jí smůla lepí na paty. Takže když přijde o práci a s jejím životem to začne jít z kopce, nečeká ani, že by se to mělo zlomit. Nemá co ztratit, a tak přistoupí na návrh svého nemožného souseda a uzavře s ním dohodu. Nezávaznou a takovou, která prospěje jim oběma a nikomu neublíží. Jako většina Bradfordů má i Trevor slabost pro jídlo, a nejen pro ně... Jenže chce dokonalou ženu a ze svých požadavků nehodlá slevit. Když si ke své hrůze uvědomí, že se mu myšlenky podezřele často stáčí k jeho baculaté sousedce, poněkud zneklidní. Pekelní sousedé! Úspěšná romantická série o sousedech na zabití! méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/30_/306474/dohoda-s-laskou-CgN-306474.jpg 4.1141

Neighbor from Hell (2.)

Perfection (2011)

Formáty eknihy:EPUB, PDF
Vydáno:, Mladá fronta

adida

Fantastická knížka. Moc doporučuji :)

Kiwicatko

Tenhle dil jsem cetla jako prvni, takze nemam srovnani s predchozim, ktery me jeste ceka :-) me fascinovala ta jejoch zravost :-D vzdyt museli vseci Bradfordovi vypadat jako koule :-D
Ja se teda prijemne bavila.

Elčokča

Ze začátku trochu zklamání, přišlo mi to stejné jako Hra s láskou- otravný soused, od kterého si ona nechá všechno líbit, chodí do stejné práce, až se skamarádí, mají společný usínací rituál...V téhle fázi jsem si říkala, že byla Hra lepší. Pak se naštěstí kniha rozjela a začala mě víc a víc bavit. Taky mám ale výtky k tomu, že se krásný chlap zamiluje do holky, za kterou se ostatní ani neohlédnou...

liletka_a

Krásnej chlap, který se zamiluje do baculaté holky? :D no proč ne..:)) Tohle by si měly přečíst všechny modelky..nedoporučují číst lidem, kteří jsou na dietě zejména kvůli Bradfordovské posedlosti vším, co se dá pozřít. Jídlo tvoří 80% knihy a zbytek je přece o lásce..:)))

Adelin239

Kniha byla vážně úžasná :) Přečetla jsem ji jedním dechem. Kniha je vtipná, ale i velice romantická a hlavně skvěle psaná. Nevidím na ni jedinou chybu. Určitě doporučuji přečíst!

trdlo1

Dobrá romantická oddechovka

cukrovka

Knížka byla zábavná, vtipná a velmi dobře se četla. Taková klasická romantická oddechovka.

alzbeta4340

Moderní červená knihovna, vtipně napsaná. Je to čtenářská pilulka pro oddech a zlepšení nálady. Já si u ní rozhodně odpočinula. Náklonnost k jídlu Trevora a spol. beru jako nadsázku a vtip - radši jsem si moc nepředstavovala jak hlavní hrdinové vypadají :-). Hodnoceno v rámci žánru.

merunka23

u teto knizky sem se hodne nasmala byla vazne dobra

kasparek7

lehké čtení, romantika chvilka smíchu. vřele doporučuji jako odpočinkovou četbu

Aracely

Mít takového souseda jako je Trevor, tak asi raději skočím z okna :-D. To byl opravdu soused za trest... A upřímně jsem Zoe litovala... Chování měl jako pravěký muž a já občas zírala s otevřenou pusou, hlavně co se jeho posedlostí jídlem týče, pak jsem zjistila, že všichni Bradfordové jsou v tomhle stejní a možná ještě o něco horší :-D. Časem jsem si ale zvykla. Moje kamarádka měla pravdu. Hledala jsem něco opravdu relaxačního a na pořádný oddech a dostalo se mi toho plnou měrou... Bavila jsem se přímo královsky.
Vřele doporučuji!

bookcase

Jen jsem přelítla, opět jedna z erotických romancí, kterých mám už docela dost. Myslela jsem, že to bude něco ve stylu Bridget Jonesové nebo tak něco. Prostě lehká a humorná, vtipná romantika. A to jídlo - to snad není normální, docela mi ho znechutili :-D.

Lucik87
16.12.2016

Klasická červená knihovna podle jasného scenáře. Začátek hrůza, hodně se přehání a všechno mi přijde takový zahnaný do krajnosti, viz. popis špatného dne Zoe. Trevor na přesdržku, dle líčení jeho charakteru a sledu myšlenek bych řekla, že do pěti počítat sotva umí. Uprostřed se to začínalo uz lépe rozjíždět. To mě hodně bavilo. Ovšem konec, to bylo zase utrpení. Trevor se samozřejmě změnil a přestal být tupcem, Zoe vlastně ve finále byla kráska. Musím podotknout, že mě také dost iritovalo stále se opakující "naplácání". Nu nic světoborného, ale při nudném večeru zabaví.

LilianaFalcon
09.12.2016

Po otřesném prvním dílu neuvěřitelné překvápko :-) Hlavní hrdinové sympatičtí, děj sice není žádné překvapení, ale krásně plyne a celkově to bylo velmi slušné :-)

malazluta
08.12.2016

Co na tom, že příběh je nereálný, místy až absurdní. Knížka je především zábavná a takovou je třeba ji taky brát. Mě se tato série líbí a u tohoto dílu jsem se hodně nasmála. Kdo chce něco z reálného prostředí, tak si musí přečíst něco jiného...já se k této knize opět ráda vrátím.

Elern
25.11.2016

Za prvé, musím pochválit autorku za nápad pokračovat v rodině Bradfordů. Jejich "chuť" k jídlu a útrapy s ním mě vždycky pobaví a Zoe jsem si zamilovala. Zápletka, milostné pasáže, závěr i hlavní hrdinka se mi daleko více zamlouvali než v jedničce. Kniha se četla svižně a překvapovala. Byla to daleko větší zábava. Ano je to věčně omílané téma, ano je to romanťák, žádná chytrá kniha, ale možná proto je dobře, že takové autorky máme :D

Lucinka007
21.11.2016

Prvních 100 stran jsem si říkala, že tu knížku snad ani nedočtu. Bylo to o ničem, přišlo mi, že věty se tam pořád opakují dokola, řešilo se pořád jenom jedno a to samo dokola a děj jsem postrádala. Ale po sté straně se to začalo obracet k lepšímu, dokonce k hodně dobrýmu. Oba dva se začali vyvíjet, konečně se začalo něco dít. Jeho posedlost jídlem se mi vcelku líbila, vůbec mi to nepřišlo otravný. Ke konci jsem už knížku hltala. Musím říct, že mi líbilo, jak Trevor od poloviny knížky začal "dospívat". A Zoe? To je typická plnoštíhlá holka, která nevěří, že by se mohla líbit někomu, jako je Trevor. Je to lehké čtení plné částí u kterých se musíte smát.

ajla5
27.10.2016

Po dlouhé době nádherná kniha. Už vidím ty komentáře s jednorožci zvracejícími duhu:)
Četla jsem ji hned dvakrát za sebou! Tolik jsem se nasmála. Jdu si přečíst znovu. :)

Karolína18
20.10.2016

Jsem ráda, že jsem narazila na další autorku, která mi dopřála užívat si iluze, že vše je možné a že všichni máme svoji šanci na štěstí. Každý si už ale můžeme vybrat, co pro něho slovo štěstí znamená a pro Zoe to byl očividně pekelně sexy chlap, po kterém šílí kdejaká krasotinka.
Pro hlavní hrdinku mám celkem pochopení a i díky tomu jsem se perfektně začetla hned na začátku. Pak ale začal můj zájem opadat. S ohledem na cíl, propojit oba díly, přehlédla autorka fakt, že si jsou podobné až příliš mnoho. Místy mi hádky, dialogy a později už i zmínky o jídle přišli absurdní a tyto pasáže jsem přeskakovala.
Smála jsem se, to ano, ale to úroveň knihy nezlepší.
Líbil se mi styl, jakým je kniha napsána, autorka už konečně nepoužívala slova typu: samička, ale děj působí tuctově a absolutně nic na něm neohromí. Přes to všechno není čtení až taková katastrofa a jako odpočinková četba se hodilo.

DominaCZ
15.10.2016odpad!

Takže opět opakovaná klasika - tlustá buchta, které se se.e život, má miliardy tun vtipných zážitečků v jedné vteřině: strana 11:Okýnko jí vyklouzlo a prasklo. Vzala kabelku a ani ji nepřekvapilo, když se utrhlo ucho a o minutu později se jí zlomil podpatek. Dokulhala ke dveřím, zapadla do bahna a ztratila botu. Okolo jelo auto a celou ji ohodilo.
( do háje, napodobovat ohranou trapnou B.Jones už je prostě debilní !!!!)
Trapný tahanice o blbou pizzu ....pláče po nařčení, že je tlustá, což ji štve, ale nebrání jí to pořád žrát.
Týpek je jasněže tmavej nasvalenej idiot, kterej ojede vždycky jen to nej, ale juj, jak moc se zamiluje do té tlusté, blbé a nevýrazné slepice, co by pořád jen žrala, ale vařit neumí !!!!
Nevadí mu, že nemá prachy, protože ji bude MOC RÁD podporovat a rozmazlovat. I její houna jsou nejspíš roztomilý. Špulí pusu, když na sobě má tričko Red Socks, protože bylo ROZTOMILÝ. Je prostě roztomilá celá, a to, že je tlustá, se jemu - dokonalýmu - šíleně líbí a brečel by, kdyby zhubla !!!!!!

...tyhle věci píšou vždycky ošklivý a starý chudiny, který by si přály, aby štěstí došly taky obyčejný holky a aby si mohly krásný nedostižný chlapy aspoň osahat... když ne v reálu, tak aspoň ve snové knížce.

Na zblití. Náhodně jsem na její obě knížky narazila a obě jsou stejně debilní...ale na druhou stranu zasílám stádo tleskánků - čtenářky jsou nadšeňoučký vizí, že i obyčejná nula může mít Adonise, protože o tom samy sní - proto je ta kniha NT bestseller - sex ve městě jinak.

Mufka
09.10.2016

Jak píšete, pohodová oddechovka, přišlo mi to milé a čtivé :-) A že jsou ujetí na jídlo? Až moc? No.. každý máme nějakou tu úchylku a jednomu něco přijde už přes čáru a někdo si řekne, že je to divné, ale ještě se to dá brát v klidu. Nijak mě tahle "vášeň" pro jídlo v příběhu nerušila, jen sem se u těchto pasáží více usmívala... s myšlenkou na to, že každý to nějak máme.. :-)

čmuchinka
30.09.2016

Vtipná oddechovka ,,,,,,,,kdo čeká smysluplnou knihu tak se mýlí,,,,ale jen tak nemyslet a zasmát se , za jeden večer přečtena a nelituji :)

Ivuska.09
25.09.2016

Milá oddechovka - dopředu víte, jak vše skončí, ale přesto budete číst dál.

agatha2
24.09.2016

První díl jsem přečetla, nic intelektuálního jsem od něj nečekala, pro horký srpnový den strávený na koupališti byl ideální, proto jsem sáhla i po tomto druhém díle, když vyšel....a musím tedy říci, že toto už fakt ne.....přiznám se, že jsem knihu ani nedočetla, dokonce jsem se ani nepodívala aspoň na konec, jak to s hlavními hrdiny dopadne ( i když je to předem jasné ), bylo mi to úplně jedno a vůbec mi to nevadí, že doteď nevím, jak se vše nakonec vyvrbilo.....a mimochodem také miluji jídlo, ale to, co se kolem jídla odehrává v této knize, tak to už je i na mě fakt moc a naprosto těžko uvěřitelné, že by někde takový jedinec mohl existovat, potažmo vlastně celá rodina takových nenažranců....miluju své vděčné strávníky, kteřé dokáží ocenit můj kuchařský um, ale toto....brrr....ani omylem.....

Mikik
23.09.2016

Kniha se mi líbila, brala jsem ji vyloženě jako oddychovou, a tak mě ani nijak výrazně nezklamala. Hlavní postavy mi byly moc sympatické :-)

kanitsuj
16.09.2016

No..., pokud bude třetí díl, již nebudu mít odvahu se pustit do jeho čtení. Nápad se sousedy je čtenářsky vděčný, ale absolutně nechápu a (při čtení mi to neskutečně vadilo), proč jsou všichni muži takovými Otesánky (v prvním díle se to ještě dalo snést, ale v tomto už je míra věnovaná potravinám neúnosná). Vše se točí okolo množství jídla (toho, na co má hlavní hrdina chuť, co už jedl a co teprve bude jíst) a sexu se sousedkou, která je až neuvěřitelně nemyslící bytost, neboť každá průměrně inteligentní osoba by dávno našla odpovědi na všechny otázky, které ji trápí. Jako oddechovou četbu lze snad knížku brát, ale zásluhou nudnosti a stereotypu vyprávění ji řadím spíše k podprůměrným kouskům.

mmmisulka.r
16.09.2016

Naprosto dokonalé, přímo stvořené k odreagování a k pobavení zároveň. Ale pozor, je vysoce pravděpodobné, že při čtení budete mít neustále hlad! :-D
Recenze již brzy - Knižní deníček

Marselle
13.09.2016

Krásná romantická kniha ve které vás čekají jak erotické okamžiky, tak i bláznivé chvíle Zoe a Trevora. Čtení vás bude bavit, neboť je vše napsáno příjemně a čtivě a dozvíte se jaké trampoty a životní okamžiky zažije jedna úplně obyčejná mladá žena.
Tuto knihu velice ráda doporučím. Líbila se mi!

mac.martina
01.09.2016

Pěkná knížka, moc povedla a zaujala mě jinak než první díl, který se mi moc líbil.
Líbila se mi ta jejich dohoda. Když už se na ní dohodli jak jí velmi velmi svědomitě plnili a nedokázali v soukromí ze sebe spustit ruce :D

Taky se mi líbili rozdíly hlavních hrdinů. On takový mužný a ona která zbožňuje roztomilé věci. Zoe má ráda obzvlášť roztomilé doplňky a hračky pro adoptované štěně. Trevor se sice snaží aby adoptovaný štěněčí kluk měl chlapské věci ale Zoe ho stejně přelství a nakoupí samé roztomilé věci pro pejska. Ať se Trevor jak se snaží tak štěně nespolupracuje a líbí se mu víc ty roztomilé holčičí věci od paničky než mužné věci od páníčka :D

Bylo zajímavé a napínavé sledovat jak se jejich vztah měnil a snažili se sobě vzájemně nějak přizpůsobit a poznat líp a porozumět si když se jejich dohoda zkomplikovala a přišli následky...

Tuhle sériii moc doporučuju k přečtění :-)

Litocha
01.09.2016

Tak nevím, kniha na mě zapůsobila lépe než první díl, ale nijak propastně. Asi to bude hlavně tím, že hlavní hrdina je přece jen sympatičtější než Jason, i tak jsem ale měla často chuť nakopat ho do zadku. Nějak nechápu, co bylo na žravém samolibém chlapovi tak neodolatelného. Působil na mě nekonzistentně. Ale ke konci knížky už byl celkem snesitelný.
I ze Zoe mám rozporuplný pocit - je vylíčena jako rázná žena, která si nenechá nic líbit, ale pak Travisovi dovolí, aby jí manipuloval po libosti. A jednu chvíli byla tedy neskutečně natvrdlá.
Styl autorky mi zkrátka příliš nesedí - neustálé opakování výrazů (malá nájemnice mi nevadila tolik jako kobylka v prvním díle, ale nechápu, proč všechno muselo být rozkošné a roztomilé), rádoby vtipné situace a poznámky, které jsou ovšem vtipné jen někdy, Bradfordovi (a nejvíc ze všech Jason) mě nebaví, spíše mi dost často lezou na nervy. Plus má ovšem za to, že její hrdinky nejsou žádné oslnivé krásky a vzory všech ctností, pro své muže jsou ale dokonalé. Moc sympatická mi byla postava Haley, působí mnohem dospěleji než v jejím vlastním příběhu.
Za mě tedy průměr. Knížce nelze upřít jistou poutavost a chvílemi jsem se i bavila, jindy jsem ovšem spíše skřípala zuby.

R.L. Mathewson

R.L. Mathewson