Dny narkózy

Dny narkózy https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34389/bmid_dny-narkozy-BHD-34389.jpg 4 24 24

Příběh samolibého muže, v jehož milostném životě se bez hlubšího vztahu střídají kolegyně, milenky, přítelkyně, aniž by prožil opravdovou lásku. Teprve ve vyšetřovací vazbě má možnost přemýšlet o svém vztahu k životu a především ženám, které tolikrát zrazoval

Belanna
28.08.2022 3 z 5

Jedna z mnohých knih z knihovny mého otce, kterou jsem přečetla. Pamatuji si, že velký dojem na mě tehdy neudělala.

Chesterton
14.05.2018 3 z 5

Určitě jsem četla v mládí, ale moc vzpomínek nezůstalo :(

Jája92
09.05.2018 4 z 5

Nečekala jsem, že spisovatel napsal i něco jiného než dívčí romány. Byla jsem proto zvědavá , jaká kniha bude. Zápletka byla v celku zajímavá , i když mi chvíli trvalo , než jsem si zvykla na to , že děj neustále přeskakuje ze současnosti do minulosti. U hl.hrdiny jsem po celou knihu nedokázala určit, jestli to je kladná nebo záporná postava. Ale jsem ráda, jak kniha dopadla.

Ivaksa
06.10.2013 3 z 5

No,občas mě to zanudilo,když vypravěč zabíhal do detailů které vlastně neposouvaly děj,ale byla to součást toho natahování,abychom prostě nevěděli,za co je ve vazbě.
Děsně mi lezl na nervy tedy.Čekala jsem kdy ho osud potrestá za jeho přezíravou povahu a nakonec jsem se nechala přemoci jeho pokáním.Poslední kapitola byla fajn.

Lenka4
29.09.2013 3 z 5

Není lehké psát román o obyčejném životě obyčejného člověka z maloměsta. Kniha má slušné tempo vyprávění, rozhodně nenudí a může inspirovat k tomu, aby si každý někdy našel čas na vlastní sebekritický pohled na svůj dosavadní život.

Hancza
07.09.2011 4 z 5

Byla jsem velice překvapená, když jsem vzala do ruky knihu Stanislava Rudolfa a nešlo o dívčí román, ale o pěkný román, pojednávající o "zbytečném" hrdinovi...