Divné hlášky z knihkupectví

Divné hlášky z knihkupectví

Když Jen Campbell začala sepisovat své zkušenosti se zákazníky z knihkupectví na blogu, netušila, jaký úspěch zaznamenají. Postupem času se hlášky mimoňských podivínů dostaly z obrazovky počítače na papír a od té doby baví jak odvážné knihkupce, kteří musí dennodenně čelit podivným a občas poněkud děsivým dotazům, tak i jejich knihomilské zákazníky kteří dokážou ocenit absurdní a literární humor. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/33_/339391/divne-hlasky-z-knihkupectvi-5Zd-339391.jpg 416

Weird Things Customers Say in Bookshop (2012)

Literatura světová, Humor, O literatuře
Vydáno:, Computer Press (CPress)

Knihomolová
předevčírem

Všelijakých poťouchlostí máme my všichni, kteří pracujeme s lidmi, každý den jistě dost a dost. Stejně tak se jich my sami dnes a denně dopouštíme, aniž bychom si to uvědomovali. Vyprávět by mohli nejen všichni prodavači, ale i zdravotníci, číšníci nebo třeba učitelé v autoškolách. A právě proto dávám jen dvě hvězdy. Jednu za ten pocit ,,jojo, to znám..." a jednu za upřímný smích, který ve mě některé ,,divné hlášky" vyvolaly. Nic víc, nic míň.

ravenn

Myslím, že tu knihu oceníme my knihkupci a dávám pět hvězd :-)

apropo: přišel mi malý chlapec do krámu, jestli bych mu nedal bombón. řekl jsem mu, že bombóny neprodávám, ale vedle v potravinách určitě budou mít. On chvilku koukal a povídá, že o tom ví, ale že za to chtějí peníze.... tak jsem odvětil, že to předpokládám.. chvilku stál a pak povídá jestli bych mu tedy nedal alespoň 20,- Kč na ty bombóny :-)

shimice

Tak za mě šest hvězdiček z pěti bez ohledu na tiskové chyby :-D "Mate tu knihu o těch zpívajících vousatých chlapících? Myslíte Hobita? Ne, ZZ Top!" :-D

Terr_y

Taky pracuji v knihkupectví a s kolegyněmi jsme se nad touto knihou fakt pobavily :D něco se nám osobně už taky stalo a nad něčím jsme se fakt zasmáli že tohle není fakt možné že by byl někdo tak marný! :D U čeho jsme se vážně nasmály bylo...lepenkový legolas v životní velikosti a zákazník se ptá "to jste vy? a prodavačka na to ne to je Orlando Bloom"! :D
hodnotím rozhodně kladně! :) Děkujeme.

DiLay

Jelikož pracuji v knihkupectví, tak je to kniha dělaná přímo pro mě. V hodně situacích jsem se viděla :D Někdy jsou prostě lidi neuvěřitelně hloupí. :D Nejvíc mě dostalo : Zákaznice : dobrý den, chtěla bych se zeptat:napsala Anna Franková nějaké pokračování? :DD

Mikik

Neskutečně mě pobavilo. Pracuji v knihkupectví a v některých situacích jsem se úplně viděla. Skvělé, že taková kniha je:-D :-). Jednu hvězdičku strhávám za tiskové chyby, kterých je tam bohužel dost.