S tajemnem a láskou se nežertuje

S tajemnem a láskou se nežertuje https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4698/bmid_s-tajemnem-a-laskou-se-nezertuje-DdP-4698.jpg 4 27 27

Dita série

< 2. díl

Dívce je čtrnáct, má ze sebou první zklamání. Nyní si považuje nové známosti. Kromě běžných dívčích problémů má dar vidět události odehrávající se daleko od ní. Dokáže se telepaticky spojit s účastnou osobou, dokonce umí i na dálku přemístit předměty. Přesto by ráda svou výjimečnost obětovala, jen kdyby jí osud nebral lásku.... celý text

kamila234
04.08.2023 5 z 5

Kniha je fajn moc se mi libila takové schopnosti bych taky brala

Novotnaa1905
04.05.2021

Kniha se mi líbila, dobře se četla a byla zajímavá. Chvilkama mi přišla i malinko nudná, ale po chvilce jsem se zase začetla do děje. Líbily se mi různé zápletky, jak Ditě přestože měla schopnosti které ostatní dívky ne, tak se jí v životě nepoštěstilo a musela se vyrovnat a vyřešit problémy. Hezká kniha, ráda si přečtu i první díl.

Sabina335
06.04.2020 3 z 5

mohu doporučit dospívajícím dívkám.

Ann98
21.01.2019 4 z 5

Po přečtení prvního dílu jsem byla zvědavá na pokračování a musím říct, že rozhodně nezklamalo. První díl se mi líbil o malinko víc, ale přečtení určitě nelituji. Na to, že byla Dita "mimořádnou" dívkou, tak se s ní život zrovna nemazlil. Neustále jí do cesty stavil těžko zdolatelné překážky. Nicméně i tento díl se četl poměrně svižně a jedním dechem, za mě doporučuji přečíst určitě oba dva díly.

Allla9
15.09.2018 5 z 5

Nové příhody Dity, která má zvláštní schopnosti.

ditul
21.07.2018 5 z 5

Líbila se mi víc jak první díl, jen bych uvítala klidně dvojnásobek stránek.. ;)

tatafa
07.01.2017 3 z 5

Krásná a velice čtivá kniha. Nicméně mne nezaujala tak, jako ostatní autorčiny knihy. Přesto mohu jen doporučit!

bookworm_plants
07.11.2016 5 z 5

Úžasná knížka, vřele doporučuju :)
Nelitovala jsem že, jsem si ji půjčila.