Disney - Strašidelné příběhy

Disney - Strašidelné příběhy https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491472/bmid_disney-strasidelne-pribehy-BZR-491472.jpg 4 9 2

Mají vaše děti pro strach uděláno? Tito hrdinové od Disneyho taky. Vydejte se s nimi za dobrodružstvím a zjistěte, jak odvážný Mauglí zachránil slůně před tygrem Šér Chánem, poslechněte si strašidelné vyprávění Medvídka Pú a jeho kamarádů ze Stokorcového lesa nebo pomozte neohroženému Petru Panovi vyzrát na pirátského kapitána Háka. Užijte si s malými čtenáři před spaním napínavé příběhy, ve kterých dobro a odvaha vždy zvítězí!... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Egmont (ČR)

Disney Scary Storybook Collection (Storybook Collections) , 2017

hippiesak
25.10.2022 4 z 5

Celkem dobrá sbírka krátkých pohádek inspirovaná filmy Disney. Patří k těm lepším :) Asi i díky strašidelnému tématu :) Takže za mě určitě ANO ;) Jen tedy trošku klamavá reklama "obálka svítí ve tmě" :) Tak to ani omylem, jen lehce světélkuje do zelena :)))

Knižní střípky
22.04.2022 4 z 5

Společným motivem této sbírky jsou příběhy, které asi nejsou úplně strašidelné, ale napínavé jsou, myslím si, že děti budou spokojené. I když možná se tam něco strašidelného najde :-). Co se týče provedení, jako vždy je velice kvalitní a pro děti líbivé. Krásné ilustrace, velké písmo, ideální pro začínající čtenáře, opět nemám co vytknout. Samozřejmě jako vždy budu lobbovat za to, ať knihu čtete spolu s dětmi, protože společné chvíle strávené nad knihou jsou nenahraditelné.

Celá recenze v záložkách recenzí od Knižní střípky.