Dinosauři - Fascinující cesta do pravěku

Dinosauři - Fascinující cesta do pravěku https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487049/bmid_dinosauri-fascinujici-cesta-do-prav-YjQ-487049.jpg 4 3 3

Fascinující cesta do pravěku. Krásná, velkoformátová encyklopedie. Podívej se s námi zblízka na prehistorická zvířata. Přestože se to zdá neuvěřitelné, dinosauři brázdili naši planetu 150 milionů let zatímco my lidé tu žijeme jen 3 nebo 4 milióny let. Jak bychom na ně mohli zapomenout? Seznam se s prvními dinosaury, kteří žili v období triasu, jako třeba herrerasaurus nebo eoraptor, s obrovskými býložravými dinosaury s dlouhým krkem z období jury, a dále s velkými predátory období křídy, jako byl proslulý tyrannosaurus rex. Poznej, kde a jak ti to ještěři žili a čím se živili, seznam se se zajímavými nálezy zkamenělin a s jejich osudem, přečti si názory paleontologů, odborníků na dávnou dobu pravěku. Obdivuj nádherná stvoření druhohor prostřednictvím úžasných obrázků.... celý text

Markyspu
11.03.2022 4 z 5

Kniha je hezky ilustrovaná, syn ocenil čtení o jeho oblíbených dinousarech. Za mě pěkná kniha, ale ve srovnání s jinými knihami se stejným tématem je zde méně informací. Pro děti ovšem informace dostačující.

Aniday
16.02.2022 5 z 5

krásná práce... předně ty ilustrace jsou fantastické... byť postrádám pár oblíbenců - jako třeba pterodaktyla, nemůžu jinak než za 5*