Charlie a kouzelný kuličas

Charlie a kouzelný kuličas https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23307/bmid_charlie-a-kouzelny-kulicas-ibt-23307.jpg 4 113 113

Děti Rudého krále série

Další díl řady o napínavých dobrodružstvích žáka Bludovy akademie Charlieho Hnáta se vrací k příběhu o dětech Rudého krále, které jsou nadané nadpřirozenými schopnostmi a žijí v našem světě. Tentokrát příběh začíná v době, kdy do školy, kterou tyto děti navštěvují, chodil i Charlieho prastrýc Henry. Ten se náhle ocitá v budoucnosti - Charlieho době, kam ho odeslal zlý bratranec Ezekiel. A kolotoč záhad a dobrodružství se roztáčí…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

The Time Twister , 2003

lucie.8
14.04.2017 5 z 5

I druhý díl jsem přečetla z nostalgie a opět se mi líbil, i když už nejsem v cílové skupině čtenářů :)

suri101
10.08.2016 3 z 5

Druhý díl byl docela dobrý, ale ne tolik jako první, protože se mi zdálo, že některé věci se opakují. Líbilo se mi to, protože to bylo dobrodružné, vtipné a napínavé.

brčko-A
12.12.2013 5 z 5

Vynikající, stejně jako první díl.. Těším se na další..

Scarletty
28.09.2012 3 z 5

Tankred a ostatní sice nadchli, ale na Harryho Pottera to nemá ani v nejmenším. Díkybohu tady kromě tetiček a profesora není žádný Voldemort. Protože to by se už Harrymu podobalo příliš.
Pěkné byly postavy, které měly vlastní charakter.
Hodnotím 3 hvězdičkami

evča09
12.07.2012

je to super kniha, v některých částech i strašidelná!!!
nomohu ji dostati z hlavy!

Jenny Nimmo
anglická, 1944