Hořící měsíc

Hořící měsíc https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343066/bmid_horici-mesic-weV-343066.jpg 4 338 84

Destination Love série

Exotické dobrodružství jako lék na zlomené srdce „Promiň, nemůžu“ - Když si Lilly Swansonová přečte tenhle vzkaz od svého snoubence pět minut před začátkem svatebního obřadu, má pocit, že se jí zhroutil celý svět. Její pečlivě naplánovaný, dokonalý život s mužem snů se roztříští na tisíc kousků a Lilly z minuty na minutu neví, co dál. Rozhodne se proto ještě v přechodném pominutí smyslů nastoupit do letadla a odletět sama na líbánky do exotického Thajska. To ještě netuší, jaká vzrušující cesta plná poznání, nečekaného dobrodružství a možná i nové lásky ji čeká…... celý text

Literatura světová Humor Pro ženy
Vydáno: , XYZ (ČR)

Burning Moon , 2013

pip11
24.11.2019 5 z 5

Neskutečně vtipný příběh, slzela jsem smíchy. Je to opravdu bláznivá komedie, skvělá na podzimní melancholii. Nedoporučuji číst na veřejnosti, aspoň ne první půlku :D

Kudík
17.11.2019 5 z 5

(SPOILER) Nečekala jsem, že se až tak budu bavit. Cca 2/3 jsem se musela smát, co zase Lilly provede (s pomocí Damiena). Cesta na líbánky byla neuvěřitelná, od letadla a letiště, přes večeři v novomanželském apartmá a "samovznícení", strip v klubu, ubytovnu pro baťůžkáře... atd. Fakt jízda. :) Za vtip, popis Thajska a i romantickou linku 4,5*.

suzanne1997
19.05.2019 4 z 5

Tak dobře, jako u této knihy jsem se nepobavila už dlouho. Spisovatelka píše nesmírně poutavě a s lehkostí, která mnohým tvůrcům chybí. Příběh je natolik výjimečný, že si zaslouží jen to nejlepší hodnocení. Přesto je tady něco, co se mi až tak úplně nelíbilo, a to konec. Nádherně se rozjel, scéna, kdy hlavní hrdinka usiluje o svou lásku a je natolik zaslepena pochybnostmi a žárlivostí, je prostě perfektní, jenže celý příběh je ukončen během několika málo vět, a to je to, co bych změnila, nějaký epilog nebo rozvinutější konec by to jistě spravil. Nicméně, popisy přírody, lidí a jejich příběhů mě natolik chytily, že nemůžu jinak, než dát čtyři hvězdičky.

Evitsa
10.04.2019 4 z 5

Mě kniha rozhodně pobavila a dost jsem se u ní zasmála,a byla i hezky napsaná. :-)

Irimie
10.03.2019 3 z 5

Taková oddychovka, ale občas velmi nereálné. Hlavní dvojice byla celkem dobře vykreslená povahově a přála jsem jim to, ale těch rušivých moment bylo až moc. Např. SPOILER, že celá rodina včetně kamarádek a bývalého partnera přijela za Lilly až do Thajska, pak jim řekne, že chce být sama a oni to pochopí a nechají ji. Totální blbost úplně celý! :-D

Týnka94
27.01.2019 4 z 5

Kniha se mi moc líbila, splnila mé očekávání. Určitě stojí za přečtení :).

janyska13
26.12.2018 4 z 5

Knihu jsem přečetla za 2 dny s půl hodinou 3. dne. :D Což vypovídá o tom, že se mi kniha líbila a taky že jsem se doma o Vánocích hodně nudila.. Vzhledem k tomu, že se mi líbí nejvíce totální romatiky, tak i tento příběh jsem si oblíbila. :)

prcek19
22.10.2018 4 z 5

Hlavní hrdince závidím místo, na kterém se po tom, co ji nechal snoubenec před oltářem, ocitla..kniha se mi líbila hlavně z toho důvodu, poznávat místa, na která se jen tak nedostanu

anunulinka
14.09.2018 4 z 5

Přečteno během jednoho deštivého odpoledne na chalupě. Knížka splnila na 100% svůj účel, skvěle pobavila, ale vracet se k ní nebudu.

Mon12
14.08.2018 4 z 5

Potřebovala jsem nějakou oddychovou knihu a tahle je k odpočinku vhodná. Nereálný příběh, romantická linka, poblázněná hlavní představitelka - já se ale bavila.

mayinka
21.07.2018 2 z 5

Nic moc. Spis nic nez moc. Prectete a zapomenete.

Marlis555
11.04.2018 5 z 5

Skvelá knižka, pútavá a plná humoru. Vrele odporúčam :-)

KatastrofaK
28.02.2018 3 z 5

Prvních tak 20 stránek, bylo docela fajn a docela sranda. Pak, už to bylo spíš trapný a trochu moc to připomínalo harlequin. Ideální čtení na líné nedělní odpoledne.

Marfuška89
19.02.2018 5 z 5

NELEPŠÍ romantická kniha za poslední dobu, co jsem četla!!!! Bomba!!!!
Dívky, ženy - kdyby vás nedejbože nechal ženich před oltářem, jeďte na líbánky sama! Může vám to změnit celý život! Ale úplně celý :) !
Doporučuji všem :) !

Aires
25.11.2017 4 z 5

Na světě existují celkem běžné trapasy. Jenže Lilly Swansonová má štěstí pouze na ty superotřesné. Jako například když jí její snoubenec v den svatby oznámí že si ji prostě vzít nemůže a vezme nohy na ramena. A to, že zdrcená Lilly poté nastoupí na let na své líbánky sama, ubrečená a v pyžamu a plyšových bačkorách, je jen třešničkou na dortu. Navíc si sedne vedle mírně ujetého chlápka, kterého omylem praští záchodovými dveřmi, zvrací před ním do pytlíku a ještě spolu stráví noc v thajském vězení. Myslíte že tohle může dopadnout dobře?

Ale jistě, láska si cestu najde :) A tahle kniha si našla místo i v mém srdci, protože to byla vážně skvělá, vtipná a romantická oddechovka :)

Mermaid
19.09.2017 3 z 5

Jak tohle hodnotit? Na jedné straně ta kniha docela dovedně brnká na romantickou a sex-strunu, na druhé straně je v ní ale snad víc faktických chyb, než v Cimrmanově životopisu (že jsou postavy chvíli nevlastní sestry, pak sestřenice nebo švagrové, je jen vrchol ledovce). To, že jsem se spletla v literatuře, jsem zjistila už po první stránce. Parodie na Bridget Jones a vážně blbě napsaná. Tak jsem tu knížku odložila. Jenže nějak nebylo jinak co číst. Postupně jsem přestávala obracet oči v sloup, protože, koneckonců, o co jde? Sledujeme tu pár docela bohatých lidí, kteří se tu snaží podat nějaký výkon. Je to vzrušující! Občas jim fandíme, občas v duchu vynadáme a to vše v kulisách tak zelených a omamných, že se nelze odtrhnout. A myslet u toho netřeba. Vlastně pro úplně to samé chlapi sledují fotbal. Tak nechápu, proč se nám za čtení podobných věcí smějí. Howgh.
Ale teď vážně. Doufám, že příští kniha Mrs. Watson bude trochu upravená i opravená někým soudným. Třeba bych totiž i nakoukla. Co říct na závěr? Romantická (skoro smrtelně), absolutně nenáročná oddechovka k moři na lehátko.

Jára76
11.09.2017 5 z 5

Naproto skvělá oddychová,humorná knížka.Románek na letní večery.

veronika0382
12.08.2017 5 z 5

Za mě teda pecka! Dlouho jsem se u knihy tak nenasmála :-) Lilly je prostě smolařka a zažívá tolik trapasů a příhod, že se budete chechtat polovinu knihy. Zároveň kniha obsahuje vše co si můžete (hlavně jako čtení na léto - ale není podmínkou) představit - léto, moře, cestování, lásku, zklamání, znovunalezení sebe sama a hlavně trapasy, které komentuje jako vaše kámoška - na plnou pusu, bez skrupulí :-) A to mě moc bavilo. Romantická komedie jako dělaná! Teším se na další díl :)

kanitsuj
11.07.2017 4 z 5

Myslím, že v rámci oddechového a nenáročného romantického čtení jde o příjemný román, který je jako dělaný pro letní četbu do nějakého dopravního prostředku a nebo k vodě. Bavila jsem se, třebaže některé situace byly přehnané a v normálním životě by se pravděpodobně asi nestaly. Autorčin humor není trapný ani příliš jednoduchý a jednotvárný, těšila jsem se a nemohla jsem přestat číst, kdy dojde mezi ústřední dvojicí na jejich "poprvé". Ráda se k autorce vrátím, ale trochu se bojím, aby pokračování nebylo díl od dílu horší jako v případě jiných sérií. Někdy je lepší, když zůstane dobrý příběh "sólo".:-)

mmmisulka.r
11.07.2017 5 z 5

Pro všechny milovnice romantických a humorných příběhů ze života. Hořící měsíc se hodí akorát na léto, ale samozřejmě i na jiné období. Každopádně na letní a prázdninové čtení je to jako dělané.
Ne nadarmo se říká: Nesuď knihu podle obalu! Tahle kniha prostě za přečtení stojí. Více v recenzi v záložkách! - Knižní deníček