Hořící měsíc

Hořící měsíc https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343066/bmid_horici-mesic-weV-343066.jpg 4 338 84

Destination Love série

Exotické dobrodružství jako lék na zlomené srdce „Promiň, nemůžu“ - Když si Lilly Swansonová přečte tenhle vzkaz od svého snoubence pět minut před začátkem svatebního obřadu, má pocit, že se jí zhroutil celý svět. Její pečlivě naplánovaný, dokonalý život s mužem snů se roztříští na tisíc kousků a Lilly z minuty na minutu neví, co dál. Rozhodne se proto ještě v přechodném pominutí smyslů nastoupit do letadla a odletět sama na líbánky do exotického Thajska. To ještě netuší, jaká vzrušující cesta plná poznání, nečekaného dobrodružství a možná i nové lásky ji čeká…... celý text

Literatura světová Humor Pro ženy
Vydáno: , XYZ (ČR)

Burning Moon , 2013

pogmanka
26.06.2021 4 z 5

Skvělá romantická a humorná knížka. Takové mám nejraději. Musím přiznat, že začátek mě úplně okouzlil a řezala jsem se smíchy. Líbilo se mi, jak se oba hrdinové seznámili i jak se víc poznávali. Ale je pravda, že druhá třetina knihy mě už tak strašně nebavila, nebo spíš jsem se nesmála tak často jako na začátku, každopádně konec byl přesně jaký jsem chtěla. Takže spokojenost a těším se na další knížku v pořadí.

petulkapeta
19.06.2021 5 z 5

Ale já se nezbláznila.
Naopak. Konečně jsem přišla k rozumu.
Nikdy předtím jsem nebyla víc sama sebou.
Stačilo pár dní, abych našla své skutečné já.
Hořící měsíc mě nezvratně proměnil.
Úžasna kniha neskutečně jsem se bavila a rozhodně doporučuju zlepší naladu. Lilly od te doby co poznala Damiena se mi libila čím dal víc :)

knihomolkaL
07.05.2021 5 z 5

Třetí kniha od Jo Watson a tahle spisovatelka se rychle stala mou velmi oblíbenou.
Hořící měsíc je opět nádherně romantický a velice vtipný. U scény na začátku v letadle jsem se smála tak, až jsem skoro nemohla přestat. Pokud se tedy chcete hodně pobavit, zasnít se a odpočinout si, tak je tenhle román přímo pro vás.

Janík511
03.05.2021 5 z 5

Vtipná oddechovka na květnový víkend. Lilly mě bavila, hlavně její pyžamový dres. Neměla jsem velké očekávání od knihy za pár korun, ale jsem příjemně překvapená. Přesně takovou nenáročnou četbu jsem teď potřebovala.

Evka271
01.05.2021 4 z 5

Vtipná kniha ,bavila mě hlavně první polovina . Určitě si ještě od autorky přečtu další.

Netti
23.04.2021 5 z 5

Tohle se mi opravdu líbilo.. Parádní oddechovka, u které jsem se nasmála. A i když bylo jasné jak to skončí, nenudila jsem se ani chvíli. Určitě si od autorky přečtu i další díla.

Raislin
13.04.2021 5 z 5

Krásné čtení! Mrzí mě, že jsem jako první četla Svatbu naoko, protože bych neměla srovnání. Takže ač kniha byla hezká na druhý díl neměla. Autorka má nádherné knihy a těším se na další! Má báječný humor!

Toňula
04.04.2021 2 z 5

Zas tak nadšená jsem nebyla, od poloviny jsem dost přeskakovala, protože děj byl pro mě moc předvídatelný a konec přeslazený, Lilly sice sympatická , ale některé situace přitažené za vlasy..nevím, ale kniha mi moc nesedla, škoda..

den_i
23.02.2021 5 z 5

Chci do Thajska na mejdan ;)
Super čtivá, vtipná těším se na další knihu od autorky

red_marionette
22.02.2021 5 z 5

Krásná knížka, plná vtipných okamžiků. A ta úžasná obálka. Achjoooo a chci na ten tajný mejdan s měsícem!!!

Myška43
03.02.2021 5 z 5

,,Ahoj všichni. Díky za návštěvu. A teď hádejte! APRÍL! Svatba se nekoná."

Opět jsem si užila velmi zajímavý příběh, u kterého jsem brečela nejen smíchy, ale i dojetím. Tato kniha se mi zatím líbila nejvíce. Miluju, jak autorka vtipně vykresluje myšlenky, pocity a trapasy. A že jich Lilly nezažila málo.
Damien Bishop, rozhodně nebyl žádný ,, satanův synek", ale velmi zajímavý muž. Osud je ve správnou chvíli svedl dohromady. To, co spolu prožívali, bylo úžasné a romantické. Ta scéna na ostrově, při oslavě Hořícího měsíce, byla....

,,Nedokážu ti teď nabídnout manželství, děti a tyhle věci, ale současně netvrdím, že to nepřijde. Jenom ne v dohledné době, chápeš? Můžu ti zaručit svou lásku a to největší dobrodružství, co ti život může nabídnout."

Tak do toho, pusťte se do čtení a zažijte s Lilly a Damienem dobrodružství. Užijte si romantiku, vtipné okamžiky, ale i vážné chvilky. Doporučuji!!!!!

Evka3814
21.01.2021 5 z 5

Opět super počtení!!! Jako fakt žeru její knihy :)))u kterých si v téhle době odpočinu a přijdu na jiné myšlenky. Pokaždé se u čtení pobavím♡

petusska01
07.01.2021 4 z 5

Ozaj zábavný príbeh, dosť som sa nasmiala, velmi ľahko a rýchlo sa mi to čítalo. Autorku mam rada a jej príbehy naozaj odporúčam. Asi nie sú úplne najlepšie na svete ale oddýchnuť si a zabaviť čitateľa určite dokážu. Veľké plus je ze zeny si tam prejdú osobným rozvojom co kvitujem a nestanu sa len "ozdobou".

LaBobule
21.12.2020 5 z 5

Knihu jsem si uzila, byla zabavna, vesela, plna romantiky a dobre se cetla. Pred vanoci mi neskutecne sedla, chtela jsem neco uplne oddechoveho a tato kniha to splnila skvele. Navic za dva vecery precteno. Uz se tesim na dalsi knihy od autorky. Lilly hlavni hrdinka byla neuveritelna, jeden zmatek za druhym a presto potkala Damiena. Ale jo, uverila bych ze je to takovy ,,loverboy". Bylo to preslazene, ale vubec mi to nevadilo.

Zomy
26.09.2020 3 z 5

Příjemné překvapení v podobě lehké romantické komedie, i když si každý z hrdinů nese nějakou bolest.
To, jak se Lilly dostane do letadla, mi trochu připomíná až styl Bridget Jonesové.
Damien je takový tajnůstkář, samotář, navíc způsob, jakým si přivydělával... no moc mi neseděl. Konec byl už taky trochu příliš, ale knížka jako celek je moc fajn.
Navíc každá další knížka Jo Watson je čím dál tím lepší, takže se těším, co si ještě přečteme.

ManitraM
26.07.2020 4 z 5

Čekala jsem jiné čtení, ale nakonec pobavilo. Místy opravdu přehnané a nereálné, ale také zábavné. Četlo se to rychle a samo jedním dechem, docela příjemně strávené nedělní dopoledne...

oolinkaa
07.03.2020 2 z 5

Tento příběh mě téměř nezaujal, oproti druhému . Taková Lily smolařka, která ve skutečnosti měla štěstí. Opět happy end na konci .. kniha nenadchne, neurazí

lusitta05
28.02.2020 4 z 5

Pekná, zábavná oddychovka.

helenkan
15.02.2020 4 z 5

Nejprve jsem četla první díl,ale vůbec to nevadilo. Jen se mi líbil o něco víc než tenhle. Ale i tak to je pěkná romantika přesně na pohodičku.

Bráňošek
02.01.2020 5 z 5

Tak za mě čtivá, vtipně napsána kniha. Scéna v letadle byla předvídatelná, ale stejně jsem řvala smíchy. Za mně super oddechovka, stejně jako druhý díl.