Mikroskopická monstra

Mikroskopická monstra
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/4163/desiva-veda-mikroskopicka-monstra-4163.jpg 4 20 20

Při čtení této knihy vám bude zaručeně běhat mráz po zádech! Dočtete se v ní například, který živý tvor vám klade vajíčka pod kůži, proč je váš zubní kartáček plný mikrobů nebo proč jsou vaše střeva hotový interhotel pro bakterie. Nahlédnete do drobného světa mikrobů, přečtete si deníček roztoče prachovky, vyzkoušíte si, zač je toho loket být mikrochirurgem, a připojíte se k panu Očkovi, až se ocitne tváří v tvář bakterii. V knize samozřejmě nechybějí ani zajímavé fakty, které zná jen málokdo, bláznivé kvizy, vtipné obrázky i strašlivě záludné otázky, které můžete položit svým rodičům, učitelům nebo kamarádům. Věda nikdy nebyla tak děsivá!... celý text

Literatura naučná Pro děti a mládež Přírodní vědy
Vydáno: , Egmont (ČR)

Microscopic Monsters , 2001

nicolettkaa
28.04.2022 3 z 5

Hodnotím stejně jako ostatní, které jsem z této série četla. Není to úplně k zahození, pro děti určitě poučné a možná i zábavné, pro dospělé už je to horší.

MartinLiterKing
24.07.2018 5 z 5

Každý by si ji měl přečíst. :D Je to zábava.

vampiru
30.07.2017 3 z 5

Další kniha z hrozivé série. Je stejná jako ostatní, vsází na laciný humor a je zábavná pro mladší čtenáře, ale čím je člověk starší, tím méně mu to dá a tím méně ho kniha baví.

z1631984
18.06.2016 5 z 5

Velmi zábavné poučení.

kajisek
26.11.2011

Wow kniha!!!!Akorát není dobré to číst u jídla

Karter9899
28.09.2011 5 z 5

Z knihy se nám obracel žaludek.