Deset zenových vteřin – Dvanáct zaklínadel pro hledání a nalézání smyslu, klidu a vnitřní síly https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/464913/bmid_deset-zenovych-vterin-dvanact-zakli-74Z-464913.jpg 5 1 1

Uprostřed neustále na nás doléhajících životních problémů a tlaků může efektivní metoda desetivteřinové koncentrace pomoci proměnit strach, starosti a obavy v klid, sílu a soustředěnost. Snadno pochopitelná a jednoduchá technika Základní metodou popsanou v knize Deset zenových vteřin je využití jediného hlubokého nádechu a výdechu doplněné o konkrétní myšlenku. Tato kniha kombinuje východní principy založené na vědomém dýchání a všímavosti s principy západní pozitivní psychologie a představuje čtenáři meditativní zaklínadla jako účinný lék proti stresu, prokrastinaci a úzkosti. Tato metoda je jednoduchá, lze ji snadno pochopit, zvládnout a praktikovat. Používat ji může každý, kdykoliv a kdekoliv, každému přináší hluboké benefity. Změňte své základní postoje k životu S její pomocí poznáte, že dokážete dělat i věci, které se vám dříve zdály příliš bolestivé nebo příliš obtížné, něž abyste se o ně byť jen pokusili. Rovněž zde objevíte způsoby, jak se zklidnit a koncentrovat před důležitou schůzkou nebo rozhovorem. Nakonec budete schopni změnit svůj základní postoj k životu, namísto úzkosti či pesimismu budete pozitivně naladěni, těšící se hlubokému vnitřnímu klidu.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus Literatura naučná
Vydáno: , Anag

Ten Zen Seconds: Twelve Incantations for Purpose, Power and Calm , 2007

Jonna
17.01.2022 5 z 5

Nejdřív jsem si myslela, že je to takový ten styl knihy, kde je všechno řečeno už v úvodu, a dál už se jen jedna myšlenka uměle natahuje, aby to vyšlo na knihu. Ale není to tak, a jsem ráda, že jsem knihu neodložila. Pomalu začínám do svého života zařazovat jednotlivá "zaklínadla", a hodně mi to pomáhá, a přitom je to tak jednoduché. Jsem ráda, že jsem knihu přečetla hned na začátku roku, stala se součástí mých novoročních předsevzetí. Knihu moc doporučuji, hlavně těm, co potřebují nějaký "restart".

Eric Maisel
americká, 1947
2002  80%Trénink kreativity
2021  100%Deset zenových vteřin – Dvanáct zaklínadel pro hledání a nalézání smyslu, klidu a vnitřní síly

Kniha Deset zenových vteřin – Dvanáct zaklínadel pro hledání a nalézání smyslu, klidu a vnitřní síly je v