Děs

Děs https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278730/bmid_des-RHL-278730.jpg 3 229 88

Pé jako Personne série

Strhující a napínavý thriller, který se odehrává především v Paříži a New Yorku. Hlavní hrdina sám sebe nazývá Pé jako Personne. Nikdo je zkušený elitní francouzský legionář, jenž vinnou tragických okolností rezignoval na život a jen tak se pomalu utápí v alkoholu. Do akce ho vrátí až zmizení jeho dcery, kterou spoustu let neviděl. S pomocí svých několika posledních přátel začne rozmotávat tajemný a spletitý příběh. Ovšem má proti sobě opravdu silného soupeře, jehož touhou je natočit opravdu autentický film… To je jen základní nástin výborného thrilleru, kterému nechybí žádná správná ingredience. Hlavní hrdina „chandlerovského typu“, temné zákoutí Paříže, chladnokrevný zabiják a spousta cynického humoru.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , XYZ (ČR)

Porno , 2016

Izu
29.03.2016 5 z 5

Thriller ktery se s nicim opravdu nepare .Dej svisti jako na horske draze. Skoda jen podle me mirne odflaknuteho konce. Autor mohl vysvetlit kdy a z jakych duvodu pachatel zacal se svymi ciny.

Didi15
23.03.2016 3 z 5

Velice drsné mučení . Knize ovšem něco chybělo, abych mohla ohodnit lépe.

jakoby_petan
10.03.2016 5 z 5

Drsné, syrové, nekompromisní! Velké a příjemné překvapení.

BetyGrey
05.03.2016 5 z 5

Za mě naprostá pecka. Autor pracuje dokonale s napětím i šílenou surovostí, která je dokonale podána. Zbytečná "omáčka" neobtěžuje čtenáře a kniha je nabitá emocemi. Nebojí se zacházet do krajností a detailů. Doporučuji!!

jiri77
03.03.2016 2 z 5

Drsný thriller ,který se celkem dobře čte, ale přesto mi pořád něco chybělo, abych knihu kladně ohodnotil.

Kirtans
26.02.2016 4 z 5

Zvažovala jsem dlouho kolik hvězdiček, děj sám o sobě je obyčejný. Autor to ale dohání svou brutalitou a to od první stránky. Určitě získává body za to, že pracuje se strachem (nebo alespon u mne to tak bylo), tím jak od začátku stupnuje "děs", stoupá strach, co zase přijde a kolikrát si u jistých kapitol člověk opravdu oddechne, že se jen obědvá :D Knížka se dobře čte, děj ubíhá opravdu rychle, v postavách se člověk neztrácí a závěr vás nechá tápat se spoustou otázek, ačkoliv se vše vyřeší.

Petra28
25.02.2016 3 z 5

... brutální

kneslova
04.02.2016 4 z 5

Na mne opravdu přes hranici brutální thriller. Měla jsem co dělat abych to dočetla. Jinak není co vytknout - ve svém žánru