Denník odvážneho bojka

Denník odvážneho bojka
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123835/bmid_dennik-odvazneho-bojka-123835.jpg 4 1450 1450

Život jedenásťročného decka môže byť fakt nafigu. Greg Heffley o tom vie svoje, lebo sa zrazu ocitol na škole, kde musí prežiť medzi chalanmi, ktorí sú vyšší, zlomyseľnejší a už im rastú fúzy!

Humor Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Ikar (SK)

Diary of a Wimpy Kid , 2007

Mixxa
26.02.2016 5 z 5

Fakt jednička a dvojka bezkonkurenčně nejlepší! Takhle jsem se nezasmála ani nepamatuju!

MáťaŠlajer
25.02.2016 5 z 5

Čet jsem první díl a čtu nejnovější vydání(Výlet za všechny prachy). Knížku jsem si nekoupil ale pujčil v měské knihovně. Dokonce byli zfilmovaný první tři díly a rozdíl mezi knížkou a filmem není!

Eaa
21.02.2016 5 z 5

geniální :D

Stidave
17.02.2016 5 z 5

Skvělý nápad, který se spousta autorů snaží více či méně zdařile kopírovat. Originál je však jen jeden :)

milan_66
11.02.2016 5 z 5

Je to velmi zajímavá a vtipná kniha . Doporočuji

Šílený.Knihomol
07.02.2016 odpad!

Nechápu jak něco tak nudnýho může být bestseller... Deník byl o normálních nudných věcech, a zasmála jsem se párkrát (Sejr). Jinak samý obrázky, celkově fakt nudný. A přitom o tom básní celá moje třída a někdo už čte několikátý díl...

TaLu
06.02.2016 4 z 5

Svůj komentář připojím k prvnímu dílu série, i když jsem právě dočetla 6. díl a další mám doma.
Musím se přiznat, že nemám ráda hanlivá slova v názvu knih, možná je to mým respektem a obdivem ke krásnému českému jazyku. Navíc hlavní hrdina rozhodně není Kája Mařík, ani Mirek Dušín ani žádný vzor k následování. Vlastně ten název by byl mnohem přesnější, pokud by zněl : Deník malého ( velkého) vyčuránka. Což by bylo sice přesnější s ohledem na povahu hrdiny, ale co se hanlivosti názvu týče, vyšlo by to nastejno :o)
Ale styl knihy, kresby, humor, nakažlivost smíchu......není to právě to, co naše doba potřebuje stejně, jako Rychlé šípy ? A tak si udělám kávu a přečtu další díl ...ono je to vždy jak skousnout jednohubku, ovšem pozor, nepřikusovat žádnou dobrotu k té kávě, mohlo by nám smíchem zaskočit. Užijte si chvíli smíchu - myslím, že ho potřebujeme.

Patapuf
13.01.2016 4 z 5

Sice pro děti, ale zábavné čtení :)

Renulik
07.01.2016 5 z 5

Fakt super...Pro mě je to zábavná četba na jeden den :)

Liliana2006
02.01.2016 4 z 5

mě se líbilo jak byl Greg na konci knížky hodný a řekl před spolužákama že snědl sýr .
on to ale nebyl jeho kamarád Rauli ho snědl protože ho donutili kluci o hodně starší .
pak Greg měl sejrový dotek na začátku roku hopředal novému žáku.
přečtěte si tuto knížku je dobrá ..

Phorbo
17.12.2015 4 z 5

bavilo me to. I pres to ze jsem to cetl v originale jsem si to docela uzil. Kresby jsou trefne a presne, nekdy mi prislo ze jsou az moc sarkasticke a mladej clovek si takovy vtip ani nemuze uvedomit. Dost mi to pripominalo Fulghuma a jeho Vse, co potrebuju znat k zivotu, jsem se naucil v materske skolce. Ty kratke pribehy a styl psani je velmi podobny... Doporucuju kazdymu mladymu cloveku, kor pokud je veku jako hlavni hrdina a pokud autor zvolil stejnou cestu jako pani rowlingova ahrdina bude postupne rust...

Solaris
24.11.2015 5 z 5

Líbilo se mi:
příhody ze školního života, hodně obrázků, deníkový vzhled

Nelíbilo se mi:

Budu si pamatovat:
Příběhy jedenáctiletého Grega v kresleném deníku popisující běžné příhody ze školy.

DK197
22.11.2015 4 z 5

Je mi přes dvacet, ale tu knížku mám ráda. Fakt jsem se u ní bavila a smála se. :-)

DenisePartridge
22.11.2015 5 z 5

Knihu jsem přečetla za jeden večer a je fakt skvělá, i když uznávám, že je právem určená pro mladší děti, než jsem já. :DD

láskyplnáTerez
15.10.2015 4 z 5

Miluji "poseru" :)

SocratesJ.Le.
01.10.2015

Nejlepší série deníků

LordMikes
27.09.2015 4 z 5

Líbily se mi všechny díly, ale tenhle byl méně zajímavý než ostatní (v ostatních měl víc průšvihů). Ale stejně byl dobrý:-).Nejlepší bylo jak Rowley snědl sejr.

Dvoja
24.07.2015 5 z 5

Vysoké hodnocení dávám už jen za to, že jsem se u knihy ještě takhle nikdy nepobavila (nebo si to alespoň nepamatuji :) ). Dlouho jsem se těšila až se k ní dostanu a měla jsem proč. Ještě před čtením jsem se dříve dostala k filmu (avšak jiným dílům). Možná mi to požitek o to více zvýšilo. Určitě to není kniha vhodná na audio. Bez obrázků ztrácí všechen svůj vtipný potenciál.

"Někde jsem četl, že když máš ruku větší než obličej, svědčí to o nízké inteligenci!" (Funguje to!! :D)

Ven_D
19.07.2015 3 z 5

Vtipná jednohubka :)

lulais
08.07.2015

Hezká knížka. Suprově napsaná.