Deník zkrachovalé lásky

Deník zkrachovalé lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144021/denik-zkrachovale-lasky-144021.jpg 4 28 12

Diář pro manažery nemusí vždy sloužit jen k záznamu termínů a kontaktů a k zápiskům z nudných porad… Může sloužit jako deník – tajný deník o lásce… Každá dívka či mladá žena někdy snila o tom, že jednoho dne potká prince na bílém koni, se kterým stráví celý život. Hrdinka bestselleru Alice Cooperová si muže svých snů představovala už jako malá holčička. Teď ho, zdá se, našla. Nathan Masters je pohledný, šarmantní, úspěšný, bohatý, zkrátka ideální partner. Jenže časem se ukáže, že vše není tak růžové, jak zpočátku vypadalo. Neobvyklý dar k Vánocům spustí lavinu událostí, díky nimž se začíná ukazovat Nathanova pravá tvář. Je čím dál zřejmější, že Alici čeká zásadní krok: zůstat s Nathanem, o kterém má pochybnosti, nebo začínat nový vztah s novým mužem? Oslava jejích třicetin se blíží a Alice se musí rozhodnout…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

Kann ich den umtauschen , 2011

Jája92
03.07.2022 4 z 5

Tato kniha patří mezi tzv. víkendové oddechovky, která se zpočátku tváří jako obyčejná kniha, ale nakonec ve vás zanechá stopu.
Alice, hlavní hrdinka, která se zamiluje do nechutné bohatého a dokonalého týpka, se kterým je ve vztahu už šest let, přičemž se vídají v podstatě jen o víkendech, a který zrovinka, než se vůbec dali dohromady koupil její rodný dům, ze kterého se byla nucena vystěhovat ( více prozrazovat nebudu). Jenže, co když ten její dokonalý a vysněný princ vlastně tak úplně dokonalý není?
Za zmínku určitě stojí její nejlepší kamarádka Flo, která byla lehce excentrická, ale zároveň velmi sympatická postava, stejně jako její manžel Andrew.
Dokonce i hospodyně Bella, která pracovala v sídle Nathana a Alice měla své určité kouzlo. A těchto milých, ale zároveň zajímavých postav by se našlo povícero.
Samozřejmě, v knize je až příliš moc náhod, aby to bylo dokonale reálné, hlavně z počátku knihy se mi více zamlouvala Flo, než Alice, ale nakonec i ji jsem si svým způsobem oblíbila. Také její deník vedený abecedním pořádkem stojí za zmínku. Nakonec to bylo příjemné čtení, až mi bylo líto, že kniha končí.

den_i
10.10.2021 3 z 5

Hezká oddychovka :)

hanka0706
11.09.2020 3 z 5

Zacalo me to poradne bavit od pulky, uplne jsem se nezasmala jak píšou ostatni ale zajimava pro me byla vykreslena mužská manipulace.

trdlo1
07.05.2017 5 z 5

příjemná oddechovka...

knihomolka525
19.04.2017 3 z 5

průměr psaný stylem už aby byl konec

Jamka
29.01.2017 4 z 5

Přijemná naivní oddechovka.

sofo
03.07.2016 3 z 5

Kniha, která nijak nepřekvapí, ale ani neurazí. Čtivá, ale celkem průměrná. Podobných knih existují tucty.

Poutnice
16.02.2016 5 z 5

knihu jsem zhltla behem dvou dnu a musim rict, ze se mi moc libila. I kdyz to neni zadna bomba, i kdyz jsem se rozhodne nikde nesmala az k slzam, i kdyz....byla tak desne mila! Tak prijemna kniha bez bombastickych zvratu, neuveritelnych pribehu a snivych koncu. Uzasna. Realna a realisticka. Tohle se muze dit dnes a denne komukoli z nas. A proto plny pocet hvezdicek. Urcite to neni placani casu, stoji za to ji cist!

Kristýna.M.
03.01.2015 4 z 5

Úžasná oddechovka na víkend :) Ze začátku jsem to četla-nečetla, ale od 'onoho' Vánočního dárku jsem to už nemohla odložit. ;)
V určitých chvílích jsem přes slzy v očích od záchvatů smíchů skoro nemohla číst a na účet se přidal ještě jeden malý HEART ATTACK :D ..... sice nemůžu dát plný počet hvězdiček, ale i tak můžu včele doporučit jako víkendovku :)

jan-da
30.08.2013 4 z 5

Jak už je zde napsáno, romantická oddechovka.. Ale mně se líbila :) několikrát jsem se musela smát, až jsem měla slzy v očích :) Mně osobně se četla velice dobře, konec neskočil klasickym ,,žil spolu šťastně až do smrti', ale autorka přidala ještě několik překvapení.. Fakt super.. :)

bookcase
04.06.2013 4 z 5

Humorná, milá oddechovka, kde nechybí romantika. Takže hup s čajem do ušáku :-)

susanka1982
02.04.2013 4 z 5

Fajn oddychovka, vtipná

pro ženy anglické romány

Autorovy knížky

Sarah Harvey
britská, 1969
2013  70%Deník zkrachovalé lásky

Kniha Deník zkrachovalé lásky je v