Deník ze Stezky koní

Deník ze Stezky koní https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525982/bmid_denik-ze-stezky-koni-654d4ede4a748.jpg 5 4 2

Táta David se vydal na další poutí cestu. Historická Stezka koní kolem ostrova Menorka. Prošel 200 kilometrů za 9 dní po plážích, útesech, zátokách i lesích. Překonával únavu, civilizační diskomfort i noční bivakování v přírodě. Čtete jeho osobité vyprávění den po dni v zápiscích jeho deníku. Nádherná příroda, samota, divočina, slzy i záchvaty štěstí.... celý text

Andyy94
23.01.2024 5 z 5

Deník jsem četla ze zvědavosti, byli jsme na Menorce teď dva roky za sebou:) Davida sleduji, bylo mi tedy potěšením podpořit ho. Nakonec mám na wish listu právě poutní cestu po Stezce koní. Na dovolené jsme prošli některé úseky, ale né celek. David píše velmi věcně, vlastně mě to velmi bavilo. Takže díky!

Verunka289
27.11.2023 5 z 5

Knížku jsem si koupila hlavně proto, abych podpořila IG profil Dva tátové, který pravidelně sleduju, baví mě a inspiruje mě.
Formou krátkých deníkových zápisků sledujeme Davidovu devítidenní pouť Stezkou koní kolem ostrova Menorka. Líbí se mi styl psaní, je to takové věcné, stručné, bez nějakých zbytečných kudrlinek a okecávání, David stručně popisuje, co pro něho v ten který den bylo nejzajímavější nebo jak se zrovna cítil. V jeho podání ta pouť vlastně ani nevypadá nějak extra složitě. Mít tak trochu víc odvahy, vyrazím klidně taky :)

David Vaníček
česká, 1984
2019  89%Dva tátové a zvědavá holka
2020  76%Děti, jdeme ven!
2020  90%O Vánocích spolu
2023  100%Deník ze Stezky koní