Deník rostoucího bříška

Deník rostoucího bříška https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391822/bmid_denik-rostouciho-briska-jVj-391822.jpg 3 30 12

Zatím ještě není nic vidět. Nevadí. Je ještě úplně malinkatý, ale je tam! A ty máš jasný plán – báječně si to užiješ, nebudeš nic řešit, jen se strašně těšit. No a samozřejmě budeš celé těhotenství vypadat absolutně božsky, přibereš jen trošku a jen bříško, takže ti rozhodně žádné šaty typu stan nehrozí. Máš jasný plán na příští měsíce a na seznam rovnou připisuješ i novou červenou rtěnku. Protože z tebe žádná vycukaná těhule nebude. Jasně, hurá! No, ale kdyby ses náhodou, fakt čirou náhodou, třeba přistihla, jak bulíš u toho seriálu, na který se přece vůbec nikdy nekoukáš, smrdí ti i zubní pasta, rozčiluje celá rodina, jíš syrovou mouku, uvažuješ o odstřelu nastávajícího tatínka, pokud ti ještě jednou řekne, ať se uklidníš, že se přeci nic neděje a tvoje nejlepší kamarádka je najednou pěkně divná a prostě tě vůbec, ale vůbec nechápe... taky super. Vítej v klubu! Je nás tu už dost, se rtěnkou i bez, držíme ti místo.... celý text

_Michelle_
11.08.2023 3 z 5

Taková nenáročná jednohubka o těhotenství. V knize bylo i pár úsměvných pasáží. Čekala jsem sice o maličko víc, ale jelikož jsem knihu pořídila za pár kaček, tak nesmutním.

Theliel
24.07.2023 4 z 5

Oddechové a rychlé čtení, v letních dnech u bazénu. Po knize jsem sáhla, protože jsem ve třetím trimestru těhotenství a zajímalo mě co se v knize ve formě deníku vypráví. Jak to mají ostatní, v některých věcech jsem se i našla. :D U knihy jsem se i pobavila.

LadyCotton
15.05.2023 3 z 5

Oddychová jednohubka ve formě těhotenského deníku určená pouze těhotným nebo pro ty co mají těhotenství za sebou - ostatní totiž nepochopí pointy vyprávění.
Mě osobně knížka pobavila...

S1M0NE
02.04.2023 1 z 5

Barevné, křiklavé nic. Až jsem si na konci říkala, že je škoda, že si s tím grafička a ilustrátorka dala tolik práce, když samotný text knihy je uplně o ničem. Autorka ho radši mohla vyplivnout na nějaký blog.

padajicidvere
22.02.2023 3 z 5

Představa, že bych žila v takové rodině, jako autorka, tak snad hned porodím.. Takový typ osvědčených rad, pomoci, starosti..raději bych se odstěhovala na Mars, než to všechno poslouchat.

Za mě je deník oddychová jednohubka.

L_Into
04.01.2020 1 z 5

Neuměla jsem si představit, že by kniha mohla být o ničem.... tahle je. Rádoby vtipná, úplně k ničemu :)

janenick
13.12.2019 3 z 5

První polovina byla vtipná, pak už to začala být trochu nuda.

Kattie
27.10.2019 2 z 5

Opravdu deník. Takový, jako by si ho psala jakákoli těhotná normální holka. V tom to vlastně bylo sympatické. Ale přečtení mi nic nedalo a zasmála jsem se jednou. Ale zas jsem to přečetla za chvilku, tak o nic nejde. Doporučuji ale ten čas věnovat nějaké lepší knize.

kikies
20.02.2019 5 z 5

Velice vtipná knížečka na jedno odpoledne. Předpokládám, že netěhotné a nemaminky to možná moc neosloví, ale ty, které jsou v tom nebo to mají za sebou, se v tom určitě najdou. Moc příjemné a čtivé, ideální na odlehčení.

Tenebien
17.02.2019 3 z 5

Ze začátku dobré, v půlce to ztrácí šmrnc, ale konec je zase celkem vtipný.

gudaska
12.02.2019 5 z 5

Přečteno na jeden zátah, člověk se hodně pobaví, ale nejvíc to pochopí asi nastávající maminy nebo ty ženy, které toto vše už zažily :))

AndreaP.
18.12.2018 3 z 5

Taková hodně nenáročná oddechovka na jeden zátah. Autorka má lehký styl psaní, smysl pro humor, který se dobře, nenásilně čte. Nečekejte od knihy ale žádné hlubší poslání, je to opravdu taková lehká jednohubka. Neurazí, ale ani vysloveně nenadchne.

Autorovy knížky

2018  66%Deník rostoucího bříška

Kniha Deník rostoucího bříška je v