Příběhy nehorázný primadony

Příběhy nehorázný primadony https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278884/bmid_denik-mimonky-10-pribehy-nehorazny--z6P-278884.jpg 4 127 26

Nikkiina NOČNÍ MŮRA se stala skutečností! Její rivalka MacKenzie jí totiž ukradla deníček! Co když všem vyslepičí její mega tajné myšlenky a pocity?! Brzy se ale ukáže, že se královně KCO partičky zachtělo něco víc, než si jen přečíst zápisky své úhlavní mimoňské nepřítelkyně – prostřednictvím deníku ji touží zasvětit do svého FANTASTICKY ÚCHVATNÉHO života nejoblíbenější holky na škole. Co si doopravdy myslí o Nikki a jejích exotských kámoších? A jak se své rivalce pokusí překazit vztah s Brandonem tentokrát?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Mladá fronta

Tales from a Not-So-Dorky Drama Queen , 2015

Beruska_Majda
06.04.2024 5 z 5

Milujuuuuuu! Skvělý. Nemám co dále dodat. Souhlasím s komentářem: nakavusterezou. Mac je ohromně gigantická kravička (nevím jak ji nazvat slušněji)

Michelle13
01.04.2024 4 z 5

Když mě chytla čtecí krize, rozhodla jsem se přečíst dětskou knihu. A chybu jsem rozhodně neudělala. Od autorky jsem zatím nic nečetla takže tohle pro mě byla její první kniha. Poprvé jsem se seznámila s Nikki a jejím dobrodružstvím. Pohltilo mě to svou veselou a dobrodružnou atmosférou.

Příběh nám přináší napětí, zvraty a smich. Když Nikki zjistí, že její deníček byl ukraden její rivalkou MacKenzie, začne se dít opravdu veselo. Autorka nám vytvořila komické situace a dialogy a musím vám potvrdit, že se budete smát až do poslední stránky.

Co mě na téhle knize bavilo byly kresby. Měla jsem občas nutkání si to i vybarvit. Pokud bych se měla vyjádřit k příběhu tak mě bavilo to jak se hlavní postavy dost často hádaly. A taky to jak se snaží Nikki získat svůj deníček zpět.

Autorka nám umožňuje nahlédnout do myšlenek a pocitů nejen Nikki, ale i jejích přátel, což přidává příběhu na hloubce a zajímavosti. Tím, že je kniha pro mládež tak to není jen zábavnou četbou, ale také nabízí důležité učení o přátelství, odvaze a sebevědomí. Je úžasné vidět a sledovat, jak se Nikki vyrovnává s obtížnými situacemi a jak roste jako osoba.

Rozhodně mohu doporučit každému kdo má rád humor a věřím, že pokud se mi do ruky dostane další kniha tak si ji určitě přečtu. Bavilo mě to a četlo se to dobře a rychle. Takže pokud hledáte knihu pro své dcery, které začínají číst tak běžte do této série.

nakavusterezou
29.12.2023 5 z 5

Ježiš, to bylo skvělý! :D
Mac je pěkná mrcha!!

jajsemenyk
22.02.2022 5 z 5

V tomto dílu se mi moc líbilo, jak autorka ukázala nejenom pohled Mackenzie na Nikki...

Štěpinambura
31.01.2022 5 z 5

(SPOILER) Nejlepší kniha od autorky! Líbil se mi originální nápad s tím, že Mackenzie deník ukradne a začne si do něj psát svoje poznámky.

Nora759
25.09.2021 4 z 5

Nikkina nepřítelkyně Mackenzie ukradla Nikki deník. Kniha se mi líbila!

Hermiona_Sofi
25.09.2020 odpad!

Super kniha,
Líbí se mi nejvíc ze série.

Děkuji R.R.Russelové.

inachisio
28.08.2020 3 z 5

Úhlavní sokyně, láska, hezké kresby, celkem originální nápad, ale jinak klasický příběh o puberťačce, který časem omrzí.

nikikostadinova
14.12.2019 3 z 5

Pro holky je to dobré oddechové čtení, ale nemůžu hodnotit víc.

Palmanka
04.08.2019 5 z 5

Je to boží díl. Poznat MacKenzie z jejího vlastního života...

SydBarrett
10.06.2019 4 z 5

Dobrá kniha psaná velkými písmeny a obecnou (?) češtinou. Je to má oblíbená z této série, neb jsou zde zápisky mé oblíbené postavy - Mackenzie.

katka-kacav3318
07.05.2019

Myslela jsem si, že autorka nepřijde s ničím novým, ale překvapila

sofinka_06
09.01.2019 5 z 5

Tato kniha vypráví o jak Mackenzie ukradla Niki deník.
Překvapilo mě, že to vydali.
Nejvíc mě zaujalo, že vydali nový a jiný díl.
Tuto knihu doporučuji, protože je zajímavá a líbí se mi.

maja11231
06.01.2019 4 z 5

Zájímavé už kvůli zápletce

Elulilinka1
08.09.2018 5 z 5

Nehorázně úžasnááá kniha o dalších vtipných, smutných, trapných a především SKVĚLÝCH příhodách Nikky a tentokrát MIMOŘÁDNĚ i něco ze života MacKenzie :).
Já prostě miluju tuto sérii...

Verča16
17.07.2018 5 z 5

Tenhle díl je asi nejzajímavější tým že tam napsala i něco makanzi.

rubyna
20.02.2018

Sáhla jsem po devátém díle, aniž bych měla s deníkem mimoňky zkušenosti. Trochu lituji. McKenzii je typ postavy, kterou nesnesu - ani číst.. po chvíli jsem si tuhle svým způsobem repetetivní část začala spíše prohlížet než číst. Neodradí mě to, abych začala prvním dílem.

knížky-64
19.08.2017

V oblibě mám knížky, které jsou psané jako deníky,takže se mi knížka líbila. Líbily se mi na ní Mackenziiny zápisky, obrázky, které oživí celý příběh a také to, že se tyhle knihy čtou opravdu samy. Pro toho, kdo má rád tyto deníkové typy knížek to nemůže být nuda. :-) Doporučuji.

Annna333
25.07.2017 5 z 5

Mackenzie je i zmetek i chudáček. Ségry Nikki i Mackenzie jsou mrch ale i dohromady nemají na Mackenzie.

knihomolkačenka
19.04.2017

hrozně se mi líbí že z téhle knihy pochopíme proč je MacKenzie taková mrcha