Příběhy neoblíbený pařičky

Příběhy neoblíbený pařičky https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/131580/mid_denik-mimonky-pribehy-neoblibeny-pa-eQb-131580.jpg 4 237 48

Druhý stupeň základky je boj. Zvlášť, když jsi ve škole jen o trochu oblíbenější než plíseň ve sprchách a život ti ničí proradná rivalka, která si brousí zuby na kluka tvých snů. A do toho začíná párty sezona, a tebe pořád nikdo na nejdůležitější událost podzimu nepozval… O tom by mohla (a bude!) vyprávět třináctiletá Nikki. Jak se stát z nepopulární mimoňky hvězdou večírků, okouzlit svého idola a navíc být tou nejsuprovější kámoškou na světě, i když ještě pořád nemá ten mobil, co si přeje už celé věky… No, co si budeme povídat, prostě parádní recept na katastrofu!... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Mladá fronta

Tales from a Not-So-Popular Party Girl , 2010

juni
10.11.2017 2 z 5

Když mi bylo asi 10 let, četla jsem tuto knihu pořád dokola a dokola a... V 10 bych jí dala určitě 5 hvězd, ale ted' jenom 2 hvězdy

Annna333
25.07.2017 5 z 5

Nechápu jak... to může... být...tak... dokonalé!!!!! To bych doporučila i klukům!!

surynas
18.06.2017 2 z 5

Lehké čtení do auta na hodinovou cestu.

knížkomil
04.06.2017

Deník mimoňky mám hodně ráda a tato knížka je dokonalá, jako všechny deníky mimoňky.

knihomolkačenka
18.04.2017 4 z 5

Deníky mimoňky jsou prostě boží!!!!!!!!!!!!!!

mibi123
11.01.2017

Vřele doporučuji! Kniha má cca 278 str. a já osobně ji měla přečtenou za dvě odpoledne... Kniha je krásná a skvěle se čte.I moje kamarádky nečtenářky si jí také chtějí přečíst..

Doporučuji!!!!!

kajčamach
27.11.2016 4 z 5

Oba díly jsou moc zajímavé a bláznivé.
Kniha byla zajímavá.

simi28
08.10.2016 5 z 5

Úžasná kniha na odpočinek. Když jsem jí začala číst, tak jsem neměla moc dobrou náladu, ale nakonec mi jí kniha hodně zlepšila. Přečetla jsem jí za den a všem jí doporučuji.

marta14
31.08.2016 4 z 5

Moc se mi to nelíbilo,ale je to dobře čtivé...Člověk si u toho odpočine.

I_love_books
17.05.2016 5 z 5

Další vtipný díl Deníku mimoňky. Místy mi přišel lepší než první díl. Každopádně, oba díly byly skvělé.
Příběh, spolu s pocity Nikki, je reálný, zábavný a přiměřeně dlouhý.
Zápletka, kde se hlavní hrdinka snaží vyhovět všem, včetně sebe, ale samozřejmě se to zkomplikuje, je dobrá a poučná.
Překlep jsem tam našla snad jen jeden.
Dávám knize pět hvězdiček, Deníky mimoňky mám ráda.

teaska
25.02.2016

Vtipne,hezke , dobre ...tak normalka: )

terča05
27.01.2016 5 z 5

Tento deník mimonky byl hodně dobrej.Tak že bych ho doporučila každýmu,( kdo chápe lidskej život) :).

nikikostadinova
05.12.2015 4 z 5

Veselé, čtivé, a někdy tak moc pravdivé :-)

láskyplnáTerez
15.10.2015 5 z 5

Krásná kniha pro "náctileté" slečny, což já jsem :D

Knižní střípky
27.09.2015 3 z 5

Rozhodně nejsem cílová skupina, pro kterou je kniha určena, ale jelikož mám dcerku, která za chvíli do oné cílové skupiny doroste, byla jsem na ni zvědavá a mohu říci, ano, klidně ji své dceři, až přijde čas, doporučím.....je to pěkné, milé, praštěné, zábavné, pěkně ilustrované...ráda si občas přečtu něco ze současné tvorby pro náctileté a tuto sérii řadím mezi ty povedenější počiny.....Nikki je strašně fajn holka a Mackenzie je fakt pěkná potvora

stetty
28.06.2015 5 z 5

Miluji takovehle deníky..... Ale MIMOŇKA je nejhezčí. Přečetla jsem první dva díly a hned jsem se rozhodla že si je musím koupit....... A tak časem jsem si koupila všechny díly. A nehodlám přestat. Cítím se jako Mimoňka a navždy budu. Doporučuji tuhle knihu všem dívkám. Nádhera......

Jusťa
15.03.2015

Jak taková holka může chodit s takovým klukem?

Ika6
18.01.2015 3 z 5

Nechápu,jak takhle neoblíbená holka může chodit s tak oblíbeným klukem.
Jinak přečteno za dva dny.

Sabka123
26.11.2014 5 z 5

Velmi dobrá kniha, přečtená za dva dny. Doporučuji :-)))

Alenes
12.10.2014 5 z 5

Dvojka mi přišla lepší než první díl. Měla jsem ji přečtenou za necelé dva dny, což je docela rekord. Tahle série je vážně skvělá, autorka skvěle píše :)