Příběhy nejhorší nejky v historii

Příběhy nejhorší nejky v historii https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443148/mid_pribehy-nejhorsi-nejky-v-historii-smj-443148.jpg 4 32 8

Nikki a její kapelka už se nemůžou dočkat, až v létě vyrazí na turné jako předskokani super slavných Bad Boyz! Jenomže nic není tak růžové, jak se původně zdálo! Ani na koncertní šňůře totiž nebude mít Nikki klid od své hlavní rivalky MacKenzie Hollisterové, která se k nim sprostě vetřela coby koordinátorka sociálních sítí. A to ještě netuší, že spolu budou na pokoji a prohnaná potvora MacKenzie ji navíc začne vydírat! Přežije chudák Nikki turné, které se ze splněného snu obratem mění v totální noční můru? (kosmas.cz... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Mladá fronta

Dork Diares 14: Tales from a not-so-best friend forever , 2019

Lovehorses365
14.04.2024 5 z 5

Jeden z lepších dílů této série..

Štěpinambura
31.01.2022 5 z 5

Části, které popisují kapelu jsou moc dlouhé, ale jinak opět neskalamala. Řekla bych že je to druhá nejlepší od této autorky!

jajsemenyk
15.07.2021 4 z 5

(SPOILER) Kniha jako vždy dobrá, ale přišla mi chvílemi zbytečně natahovaná. Například části s kvíz, který Bad Boy se k tobě hodí nejvíc atd., by mohly být zcela vynechány (nebo alespoň výrazně omezeny).

Boku
18.02.2021 5 z 5

Knížky od Russellové se mi čtou skoro úplně sami. Vždycky mě vtáhnou do děje a často i pobaví. Rozhodně jedna z mých nej knižních sérii! Nikdy se nemůžu dočkat pokračování! (。♡‿♡。)

Knižní střípky
17.02.2021 3 z 5

Zase jsem neodolala a přečetla si nejnovější díl Mimoňky. Čtu ji již roky, vím, že je to série pro malé slečny, ale mě prostě baví. Totálně u ní vypnu, pobavím se vtipnými ilustracemi a aspoň na chvíli je ze mě taky ta malá slečna.

Knihomolka506
12.10.2020 5 z 5

Super série! Nikki a její parta jsou skvělé, ale už by autorka mohla vymyslet novou sérii nebo pokračování Maxe. Je to už trochu natažené

nikikostadinova
06.09.2020 3 z 5

Čím víc jsem starší, tím víc si uvědomuji, jak je to napsané pro USA rozmazlené slečny :-) ten sloh té knihy, všechno zkrátka pro typické basic bitch, i když se kniha snaží mít úplně opačnou myšlenku, nefunguje to ve chvíli, kdy hlavní hrdinka sama potřebuje být krásná a trendy.

AshleySimmer
08.07.2020 4 z 5

Super knížka, jako vždy❣️.
Moc mě potěšilo, jak Nikki zjišťovala tu záhadu, jak všechno do sebe zapadalo když tam byla ta zápletka :-).
Ale konec mi přišel docela odbytý, ale to je jen taková drobnost :D.
Btw, je úžasné že, Deníky Mimoňky slaví desetileté výročí, opravdu suprová série, těším se na další díl ;).