Deník Melanie Martinové

Deník Melanie Martinové https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87188/denik-melanie-martin-87188.jpg 4 18 4

Desetiletá Melanie zamíří do Itálie na rodinnou dovolenou se svou uměním posedlou maminkou, mrzutým tatínkem a mladším bráškou. Znamená to výlet a 10 dní bez školy - to nemá chybu. Bohužel má. S rodinou jede i Melaniin mladší bratr Matt, kterého všichni rozmazlují a Melanie z toho může vyletět z kůže. Navíc jí učitelka dala před odjezdem úkol - jako by nemohla nechat si ten výlet užít! Malá Melanie objevuje nové věci - Michelangela, italskou zmrzlinu a poezii a současně si uvědomí jak moc pro ni znamená její rodina. Možná že si je nakonec přece jenom všechny nechá.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Diary of Melanie Martin

SelenaDemi428
07.07.2014 2 z 5

Knížka mě zaujala obalem, ale celkově byla taková o ničem a nudná :D. Kdybych to četla v deseti, dám pět hvězdiček, teď ale dávám dvě.

Christie
16.06.2014 4 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek, když mi bylo deset! :) Hrozně jsem si zamiolovala formu, jakou byla knížka psaná a dodnes si pamatuju, jak jsem jí v posteli četla a nechtěla jí odložit! :)

loln02
03.02.2013 5 z 5

máma úča a učí v její škole . chudák

Dep8
03.01.2013 4 z 5

...aneb jak jsem přežila Máťu Spráťu, Michelangela a šikmou věž v Pizze. :)))

Carol Weston
americká