Deník čarodějky

Deník čarodějky https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47614/denik-carodejky-47614.jpg 4 27 5

Vynikající příručka pro všechny , kteří se zajímají o nadpřirozený svět tajemna, skvěle poslouží i začínajícím čarodějkám. Obsahuje souhrnné informace o kouzlení, čarodějnictví, energiích, kartách i mnoha dalších pomůckách.

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Knižní klub , Euromedia

The Witch´s Journal , 2009

majkys111
11.08.2019 5 z 5

super pomocník

Atanone
28.04.2017 4 z 5

Knihu jsem dostala jako dárek,sama bych si ji asi nekoupila právě proto,že pojednává o všem "v kostce" což může být přínosné,když nevíte o problematice vůbec nic,ale pro doplnění vědomostí se podle mě nehodí. Na druhou stranu už se několikrát stalo,že jsem její logické a heslovité uspořádání využila,když jsem rychle potřebovala základní informaci.
Neboli-mám hodnotit knihu a ta je podle mě užitečná a zajímavě uspořádaná. Je i hezká.

Kesh
14.09.2013 4 z 5

Oceňuji opravdu zajímavý a okouzlující design. Velmi mě nadchnul, a proto jsem si taky tuto knihu vzal.
Co se týče obsahové stránky, tam už je trochu problém.. Kniha po čtecí stránce příliš zajímavá není, vadí mi její stručnost a možná by se tam našlo pár chyb (nemyslím tím gramatických). Nicméně pořád je tam mnoho zajímavých věcí a myslím si, že pro úvod do okultismu je to celkem fajn.

Leonora
08.05.2013 4 z 5

Kniha obsahuje značné množství malých faktických chyb.

Jančislava
26.04.2013 5 z 5

Kniha sice stručná, ale pro začátek stačí. Je tam od všeho kousek a pomůže porozumět této tematice.

kouzla magie čarodějnictví

Autorovy knížky