Dekorace stolů - Technika, estetika, praxe

Dekorace stolů - Technika, estetika, praxe https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402421/bmid_dekorace-stolu-technika-estetika-pr-V4Y-402421.png 5 2 2

majáček
26.01.2022 5 z 5

Kniha o dekoracích stolu je velmi dobře a dopodrobna propracována.
V některých publikacích autoři nám ukazují, jak můžem ozdobit stůl. V této knize jde autor do hloubky dekorace stolů.
V prvé řadě k jaké události a v jakém prostředí budeme dekorovat - např. uzavřená místnost, venku nebo klimatizovaná místnost. Velikost místa, druhy a tvary stolů, uspořádání stolů, zasedací pořádek, ubrusy nebo bez, ubrousky, jaké menu bude a pro jakou společnost se bude akce pořádat. Je důležité aspoň něco o těch lidech vědět, pro které dekoraci stolů děláme.
Následuje pak barevnost, velikost, tvary a komplexní pohled. Udělat si plán nebo aspoň náčrtek. Vybírání květin a rostlin, jejich technik úpravy. Stužky, stuhy, svíčky, a další dekorativní prvky. Vše musí sedět, ladit či pasovat. A celkový dojem je pro účastníky akce příjemný až úžasně dokonalý pohled. Kniha je doplněna fotografiemi, kresbami a technickými rysy a pro čtenáře se stává dokonalým požitkem i inspirací.

dekorace

Karl-Michael Haake
německá, 1955
2010  100%To je floristika!
2013  93%Floristické techniky
2011  100%Květiny pro nevěstu