Dedičný hriech

Dedičný hriech https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391323/mid_dedicny-hriech-nnf-391323.jpg 3 7 7

Dorota Jasná, mladá žena z Bratislavy, stretne svoju osudovú lásku na potulkách Talianskom. Matej je úplne iný ako chlapci, ktorých poznala dovtedy, ich láska je okamžitá a intenzívna. Vzťah, do ktorého sa hlavní hrdinovia vrhnú bez hlavy a rezervy, odhaľuje komplikované väzby medzi Dorotou a jej rozvedenou mamou, direktívnou, ale láskavou babkou či navonok sebavedomou sestrou Simonou. Neočakávané tehotenstvo sa mladý pár rozhodne prerušiť, čo je skratka k ich rýchlemu sobášu a ešte rýchlejšiemu rozvodu. Dorota však skutočnú lásku zo srdca nedostane, hoci sa všemožne snaží. Kúsok Mateja si tajne ukradne na doživotie. Synom Jakubom sa otvorí Pandorina skrinka tajomstiev a priznaní, ktoré všetko zmenia. Niektoré hriechy sú totiž dedičné, pykajú za ne celé generácie...... celý text

knihomolka525
28.04.2021 2 z 5

tenhle příběh se vyvíjel docela slibně do první třetiny ale pak se to dostalo do laciné roviny paperbacku kdy už ta překombinovanost nebavila.

Ladiva
18.11.2018 3 z 5

Romány Andrei Coddington čítam rada, ale táto kniha ma neoslovila. Priveľmi senzitívna hrdinka a prekombinovaná zápletka, ktorá je už takmer notoricky známa z filmov, seriálov či iných románov. K dielu som si priradila 3 hviezdičky iba preto, že autorku mám rada a príbeh sa čítal ľahko.