Dědeček si věděl rady

Dědeček si věděl rady https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338064/mid_dedecek-si-vedel-rady-ijZ-338064.jpg 5 4 4

Napsáno ve spolupráci s autory Sabinou Bruns a Joachimem Stammer. Autoři publikace shromáždili zahrádkářské moudrosti prarodičů. Více než 120 užitečných rad a návodů, dokazuje, že každý zahradkář může využít osvědčené rady i jednoduché pomůcky, které máme všichni k dispozici. Doplněno barevnými fotografiemi, plánky a ilustracemi.... celý text

Literatura naučná Zahrada
Vydáno: , Granit

Was Grosswater noch wusste , 1990

Lizard
03.08.2020 4 z 5

Malá a útlá knížečka se zahrádkářskými radami. Srozumitelná i pro úplného začátečníka. Obsahuje spoustu stručných, výstižných a zajímavých informací. Ani jsem nečekala, že mě kniha o zahradě bude bavit :-)

Greenfingers
02.07.2020 5 z 5

Tato útlá brožurka obsahuje množství zajímavých rad pro zahrádkáře, z nichž mnohé jsem s úspěchem vyzkoušel. Nemusíme utrácet spousty peněz za drahé postřiky a hnojiva, jde to i levně a ekologicky s využitím bylin, které jsou lehce dostupné v přírodě.

Vítek103
03.12.2018 5 z 5

Zábavná.

valentýna
06.02.2012 5 z 5

V knize je hodně praktických návodů a rad, např. proč se mají jahody sklízet před desátou dopoledne, jak se ohlašuje déšť, jak zabránit ptákům, aby nám na zahrádce neozobávali rostliny, jak přilákat žížaly, a spoustu dalšího.