Megan se vdává

Megan se vdává
https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82246/mid_megan-se-vdava-AHA-82246.jpg 3 20 20

Dcery Texasu série

Megan má jedinou šanci, jak zachránit svůj ranč. Přijmout nabídku svého souseda Travise – dá jí potřebné peníze za dvanáct měsíců manželství s ním. Megan však netuší, že ji Travis dlouhá léta tajně miluje.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Megan´s Marriage , 1995

havrmoni
06.09.2018 3 z 5

Mě se to velkem líbilo. Jen mám pocit jakoby se mezi poslední kapitolou a epilogem jedna kapitola ztratila. Nebo nàs autorka chtěla ušetřit hysterických scén :).

adlak
18.01.2017 5 z 5

Takove knizky mam rada. Da se přečíst pred spaním a hned mam lepší sny. Jednoduchý pribeh a překrásný šťastný konec. Presto to v živote tak nebývá...

silvara
25.02.2016 1 z 5

Příběh byl....řekněme zvláštní. Hlavní hrdinka byla podle všeho vychována vlky (nebo snad nějakým druhem domácího zvířectva přihlédneme-li k faktu, že děj se odehrával na farmě). Zápletka byla.....podivná. Závěr byl.....matoucí. Vážně, chvíli jsem uvažovala, jestli třeba nemám v ruce vydání, kterému omylem zmizela jedna kapitola (ta kapitola před epilogem, kde bych logicky čekala, že si spolu konečně promluví!). Naštěstí se jednalo jen o krátký spisovatelský počin.

NiNo
25.02.2016 1 z 5

Ještěže se do sebe Megan s Travisem zamilovali deset nebo možná i více let před tím, než se odehrála tato kniha, protože během ní by to nestihli. Hrdinové spolu nemluví (ano, sice se vezmou, ale jen se "pošťuchují" nebo souloží) a strávili spolu za rok manželství dohromady asi tak týden.

Bet
18.01.2014 3 z 5

Celkem zajímavý příběh.

Shakespeare
03.05.2012

zdlouhavé a konec je táááák dlouhý, ale přesto tam něco je :)