Noví mladí titáni - Smlouva s Jidášem

Noví mladí titáni - Smlouva s Jidášem https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401427/bmid_novi-mladi-titani-smlouva-s-jidasem-Hv8-401427.jpg 4 27 27

DC komiksový komplet série

NOVÍ MLADÍ TITÁNI: SMLOUVA S JIDÁŠEM Původně vycházelo jako The New Teen Titans #39-40, Tales of the Teen Titans #41-44 a Annual #3 od února od července 1984. Robin, Wonder Girl, Kid Flash, Raven, Cyborg, Starfire a Changeling, sedm mladých hrdinů. Bývali dospívajícími obránci Země, neporazitelnými a nezastavitelnými. Vysoko na vlně úspěchů mezi sebe přijali mladou dívku jako svou osmou členku. A jak se ukáže, ta se možná stane jejich zkázou. THE BRAVE AND THE BOLD #54 Původně vyšlo v červenci 1964, scénář Bob Haney, kresba Bruno Premiani. Když Mr. Twister unese dospívající z Hatton Corners, je na Robinovi, Kid Flashovi a Aqualadovi, aby je přivedli zpátky domů a ochránili město před padouchovou mocí ovládající elementy.... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Eaglemoss Collections

The New Teen Titans: The Judas Contract , 2017

Luigi1
15.04.2024 4 z 5

Tak mě to moc nenadchlo ale dalo se číst

Bobik9
29.06.2023 1 z 5

(SPOILER) Strašná nuda, strašná kresba, strašné postavy. Spoustu zbytečného textu, zápletka o ničem a starý příběh, kde zmizeli teenegeři, kvůli nějakého "captain Morganovi", to byla třešnička na dortu.

martunka
28.06.2019 4 z 5

Tak určitě mě to bavilo.

hroubek
04.02.2019 4 z 5

Byl jsem přesvědčený, že dám tři hvězdy. A taky to do tři čtvrtě komiksu, taky vypadalo. Jenže pak přišly poslední dva sešity a mě padla huba pěkně dolů. A to nepřeháním. Příběh začal krásně gradovat, přišly zajímavé zvraty, skvělý origin jedné postavy, díky kterému spousta věci začala dávat smysl, a velmi příjemně mě překvapilo, že jsem z toho začal i něco cítit. Začátek komiksu není špatný, jen je hodně ukecaný, a než se do toho začteme, tak to trvá, ale jak už jsem zmínil, to nejlepší si tvůrci nechaly na konec, který parádní. Wolfman ukazuje, že umí výborně pracovat s postavy a dokáže je velmi dobře psát, Pérezova kresba je opět skvělá a přehledná a velmi dobře se na ní kouká. Není to ultimátní pecka, ale kvůli těm dvěma posledním sešitům stojí za přečtení, a jasně dokazuje, že si zaslouží tento komiks být v tomto kompletu.

bukiet
04.02.2019 5 z 5

Bylo to takové marvelovské. :-)

komiksy superhrdinové DC Comics

Autoři knihy