Zlomené srdce

Zlomené srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337127/bmid_zlomene-srdce-6WZ-337127.jpg 4 786 786

David Raker série

MYSLELA, ŽE SVÉHO MANŽELA ZNÁ. JENŽE CELÝ JEJICH ŽIVOT BYLA LEŽ… Dojela na odlehlou pobřežní vyhlídku, zaparkovala, zahodila klíčky a už ji nikdy nikdo nespatřil. Nezanechala po sobě jedinou stopu. Pro Davida Rakera, který se specializuje na hledání pohřešovaných osob, nejsou podezřelá zmizení ničím neobvyklým. Případ Lyndy Korinové se ale od samého počátku jeho dosavadním zkušenostem zcela vymyká. Namísto prostého pátrání po bývalé herečce ho totiž čeká spletitá cesta skrze roky lží, tajemství a podvodů. Lynda při procházení manželovy pozůstalosti objevila děsivou pravdu, která ji přiměla opustit všechno, co milovala, a uprchnout. Kam utekla? Před kým? Co odhalila? A žije ještě? Hledání nezvěstné ženy Rakera zcela pohltí a přivede ho do daleko většího nebezpečí, než si kdy dokázal představit…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Mystery Press

Broken Heart , 2016

mysce
30.04.2019 5 z 5

Knihu musím hned na začátku vychválit a na konci ocenit výrazným počtem hvězd.
David Raker se tentokrát vydává po stopách ženy, která na první pohled nemůže mít žádná zvláštní tajemství, jenže jak z knih o Rakerových dobrodružstvích víme, každý pohřešovaný člověk má tajemství a z Lyndy Korinové se nám vyklube sexy herečka z laciných hororů, jejímž manželem byl úspěšný, Oskary ověnčený, režisér.
Pátrání po zmizelé ženě se stupňuje řadou šokující zvratů. Zlomené srdce nadchne nejen fanoušky detektivní literatury, ale také zlaté éry Hollywoodu a filmařiny vůbec. Propojení literatury s filmem je zde parádní. Autor postupně stránku po stránce otevírá pomyslná stavidla děje tak, že nebudete věřit, kam se nakonec dostanete a pověstnou třešničkou na dortu je dokonale propracovaný finiš!

šipek
25.04.2019 4 z 5

Tak dávám dobré čtyři hvězdičky. Knihy od tohoto autora se moc dobře čtou. Téma zajímavé s výbornou zápletkou a pohledem do daleké minulosti. Vřele doporučuji.

HanWali
05.04.2019 3 z 5

začala jsem touto, ale doufám, že jiné budou čtivější...

Becca_books
04.04.2019 2 z 5

Po předchozím díle jsem se do této knihy asi pustila s příliš velkým očekáváním. Líbil se mi nápad filmového prostředí, líbila se mi "zápletka" ale konec knihy mi přišel příliš překombinovaný a asi jsem čekala něco víc nebo něco trošku jiného. Jsem zvědavá na novou knihu. Ještě měsíc musím vydržet :)

Lethania
29.03.2019 4 z 5

Tim Weaver mě dokáže mile překvapit. Opět. Téma z filmového průmyslu bylo originální a musím se přiznat, že jsem se ve filmografii Roberta Hosterlitze zpočátku ztrácela, což mě trochu štvalo. Ale to byla spíš má vina než autorova. Kniha se četla sama, děj se nezadrhává a o akci není nouze. Další díl mě nemine.

jittik
05.03.2019 5 z 5

Čekala jsem, že naváže na předešlou knihu a že se dozvíme vice (...)
Ale i tak opět skvělé čtení

Mandlevest
02.03.2019 4 z 5

Moc zajímavá knížka, četla se mi skvěle, možná mi chvíli trvalo než jsem se začetla, ale potom už to svištělo. Nevšední téma z amerického filmového průmyslu, bylo vidět, že autora tohle téma hodně zajímá a baví. Určitě mě tato detektivka navnadila pro další knihy. Jednu hvězdičku ubírám za konec, kdy jsem čekala odpovědi na některé otázky a jedna zásadní , dle mého, odpovězena nebyla. Zkuste se začíst, třeba ji najdete.

PADA123
25.02.2019 5 z 5

Autor opět nezklamal, velmi dobře napsané a napínavé až do konce. Za mě můžu jen doporučit. Všechny díly super a čtivé a těším se na další pokračování.

Klaaarka
18.02.2019 5 z 5

Weaver a Carter jsou moji oblibenci. Tahle kniha opět skvělá.

Jirulka
07.02.2019 3 z 5

Zbytečně zdlouhavé, zápletka mě moc nezaujala, příští kniha od autora už snad bude lepší :)

Verisvlckova
25.01.2019 1 z 5

Já teda nevím, jestli jsem to nevzdala příliš brzy. Má první kniha od Weavera a musím říct, že mě začátek neskutečně rychle chytl. Prvních 100 stran jsem zhltla jako malinu. Dalších 100 stran jsem se už ale neskutečně trápila a nudila. Neustálé omílání filmů a každých detailů v nich mě doslova donutilo odložit knihu.. Nedočetla jsem to.

desejka
25.01.2019 4 z 5

Tak s tímhle jsem se trochu prala, ač všechny předchozí díly jsem přečetla jedním dechem, u tohoto dílu mě to začalo bavit až tak v půlce. I tak knihu doporučuji, Weaver psát umí a těším se na další díl

tulipa
16.01.2019 5 z 5

Moje první kniha se soukromým vyšetřovatelem Rakerem. A hned je z toho závislost. Napínavé a chytré. Moc se mi líbila ústřední myšlenka filmového průmyslu.

Ajuszka
15.01.2019 5 z 5

Já osobně bych knize klidně těch 100 stran ubrala. Pasáže kdy sbírá počáteční informace mě moc neberou,ale pak se to vždy pěkně vynahradí dobrým koncem.

eliska8413
02.01.2019 4 z 5

Je zajímavé že autor umí napsat bestseller pak tři braky a pak Šedo toho ponoří a opět najde zajímavou zápletku a skvělé rozuzlení. A pak si vyberte jestli ještě chcete od Tima něco číst když je to 50/50 super kniha nebo extra brak.

monte
27.12.2018 4 z 5

Zajímavý námět.
První moje kniha od autora a určitě ne poslední

xtraks
27.12.2018 3 z 5

No ze začátku celkem nuda, pak se to rozjelo,ale znova bych si to asi nepřečetla. Některé pasáže jsem přeskakovala, protože mě nudily.

tulip131
20.12.2018 4 z 5

Tak jako předešlých 6 knih, napsáno parádně. Vloženo do zajímavého příběhu. Už se těším až vyjde osmé pokračování s Davidem.

HonzaSeb
23.11.2018 4 z 5

Tim Weaver je jeden z mých oblíbených autorů. Zápletka se mi líbila, možná na pár místech zbytečně natahovná.

petra.k.
10.11.2018

Moje první kniha od Weawera. A musím říct, že je dobrá. Kvalitní čtení, napínavé - knihu jsem dočetla za pět dni - jinak se nedalo :0)
Ale jinak ano, občas se mi to zdálo přitaženéza vlasy a nepravděpodobné, ale to jsou poslední dobou všechny dobré a napínavé knihy.