Dávej, ber!

Dávej, ber! https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/3286/davej-ber-3286.jpg 4 25 25

Dominika si za úspěšně složenou maturitu přeje jediný dárek, žít se svým milovaným Ondrou ve společné domácnosti. Její touha se sice splní, ale přicházejí všední dny a s nimi poznání, že ve vztahu dvou lidí nelze pouze brát, nýbrž je třeba i dávat. Jak a zda vůbec se zamilovaná mladá žena dokáže s nečekanými problémy vypořádat, to už si můžete přečíst v novém románu Zuzany Franckové.... celý text

Emik87
23.02.2024 4 z 5

Někdo si prostě nedá říct a tu pusu si musí natlouct stůj, co stůj. Tady se to hlavní hrdince opravdu povedlo. Kniha se dobře čte.

Amneris
13.12.2022 4 z 5

Pěkný příběh o Dominice a Ondřejovi a jejich snaze spolu bydlet, ačkoliv je okolí proti. Nakonec se jim to podaří. Velmi pěkný roman na jedno odpoledne.

Jája92
22.02.2018 3 z 5

Pěkná kniha, i když krátká.

Ann98
16.12.2017 5 z 5

Pěkná knížka. Dominice se splní její jediné přání, žít se svým milovaným Ondrou ve společné domácnosti. Někteří lidí by si měli tuto knihu přečíst, aby si uvědomili, že vztah dvou lidí není jen veliká láska, ale i vzájemné porozumění a tolerance, že ve vztahu nelze pouze brát, je třeba i dávat. Přesně ten typ knihy, ze které si do života něco odnesu. SKVĚLÉ!

1v8na
28.08.2014 4 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Byla pěkná a taky jsem u ní dost přemýšlela. Nad sebou a nad svým životem. V době kdy jsem četla knihu jsem byla v podobné situaci jako hlavní hrdinka - chtěla jsem bydlet se svým přítelem a musela jsem za to bojovat.

Zuzana Francková
česká, 1951