Dávaj na mňa pozor

Dávaj na mňa pozor https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434648/bmid_davaj-na-mna-pozor-ae0-434648.jpg 4 139 139

D. D. Warrenová série

< 9. díl

Je dokonalá dcéra? Pekný jesenný deň v Bostone pokazí chladnokrvná vražda štyroch členov rodiny vo vlastnom dome. Najstaršia dcéra, šestnásťročná Roxanna Baezová, je po tomto zločine stále nezvestná. Svedkovia tvrdia, že krátko pred streľbou vzala na prechádzku dva rodinné psy. Mala šťastie a podarilo sa jej pred páchateľom ujsť? Alebo jej neprítomnosť svedčí o čomsi zlovestnejšom? Je dokonalá vrahyňa? Prípadu sa ujme skúsená detektívka D. D. Warrenová. Rovnako nezaháľa ani Flora Danová, ktorá prežila osobnú tragédiu a stala sa znej akási samozvaná vyšetrovateľka, možno aj pomstiteľka. Obom ženám nejde do hlavy tragický koniec rodiny s nie najlepšou minulosťou, ktorá sa však podľa všetkého napokon ocitla na správnej ceste. Pátranie naberá na obrátkach, jedno miesto činu vedie k ďalšiemu. D. D. a Flora musia spojiť sily, aby vyriešili prípad plný rodinných tajomstiev a pochopili význam stôp, čo za sebou zanechalo mladé dievča. Či už ide o obeť, alebo podozrivú, jedno je jasné: Roxy Baezová ešte nepovedala posledné slovo.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Look for Me , 2018

JustWomen
04.03.2021 3 z 5

Dobré, ale ničím nové, čtivé, ale nepohlcující.

Didi15
27.02.2021 5 z 5

Moje první kniha od autorky. Jsem nadšená a určitě si dohledam další knihy. Ani na jedné strance jsem se nenudila a dokonce mi vysel tip na vraha :)) Ano, skvělá kniha.

SilvieSisinka
24.02.2021 5 z 5

Bravo, úžasně napínavá kniha.Koupila jsem ji náhodou a měla strach že to bude nuda.Opak byl pravdou,nenudila jsem se ani chvilku.Do konce jsem netušila kdo byl vrah.

Pája699
19.02.2021 5 z 5

Tak tehle příběh nenudí ani trochu, naopak. První setkání s autorkou a přísahám, že určitě ne poslední :-) Musím si přečíst samostatný příběh Flory. Příběh Roxy a jení rodiny, kteří neměli vždy na růžích ustláno a lecos je potkalo. Kdo vyvraždil celou rodinu? Roxy? Co se dělo v pěstounské péči? Tohle byla jízda jak na horské dráze. Spisovatelka umí teda bravůrně psát a skoro až do samého konce, jsem neměla tušení jak tohle všechno dopadne. Co je ideální rodina??? Za mě jedno velké doporučení.

Hanaluna
18.02.2021 5 z 5

Pěkné, čtivé, detektiv doplněný přeživší obětí je skvělá kombinace.

Šánka
01.02.2021 5 z 5

Na další setkání s detektivem D. D. Warrenovou po více než roční pauze jsem se velmi těšila, a musím říct že oprávněně.
Nevím, jestli tohle nebude pro někoho už trošku silné kafe, i když tam nejsou (kromě prologu) vyloženě drastické a detailní popisy násilí, ale to, co je řečeno mezi řádky stačí vzhledem k tomu, kdo jsou hlavní aktéři příběhu....
Skvělá detektivka, děsivá, napínavá s výborným závěrem, kterou odkládáte pouze v ohrožení života :-).

poki1982
01.02.2021 5 z 5

Moje první kniha od této autorky a byla jsem velmi příjemně překvapená. Rozhodně si pořídím další.

kofola33
31.01.2021 5 z 5

Flora pomaha dalsim divkam, ktere prezily. Dostava se k pripadu, kde nekdo vyvrazdil temer celou rodinu. Spojuje se s D.D.Warrenovou a spolecne skladaji stripky skladacky, kde mnohe zasahuje do minulosti. Knizka se mi cetla dobre, bylo to napinave. Lisa i D.D. jsou moje oblibene, takze za me plny pocet.

pch1976
27.01.2021 4 z 5

Napínavá kniha od první stránky velice dobře se četla, jen ten kobec byl takový spíchnutý horkou jehlou. Ale i tak oproti jiným knihám skvělá kvalita.

lenka011
24.01.2021 5 z 5

Tuto knihu jsem si koupila náhodou a vůbec jsem se nenudila. Naopak, Kupuji zpětně předchozí díl, musím nutně vědět, co se přihodilo Floře. A autorku si řadím mezi mé oblíbené.

VulpesVulpes
12.01.2021 5 z 5

Moc mě bavila, podle mého je ještě lepší než předchozí kniha autorky Najdi ji.

kneslova
30.08.2020 5 z 5

Výborná detektivka, zase se setkáváme s "přeživší" Florou z minulého dílu série. Je to má oblíbená spisovatelka a píše napínavě a mne moc baví.