Agent 009 ve službách slečny Koulové

Agent 009 ve službách slečny Koulové https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106594/bmid_agent-009-ve-sluzbach-slecny-koulov-ozu-106594.jpg 4 14 4

Dáša Koulová série

James Bold, slavný agent 009, přijíždí do Prahy, kde mu má při jeho vyšetřování sekundovat mladá, pohledná a iniciativní příslušnice českých tajných služeb Dáša Koulová. Ta však brzy zjistí, že stárnoucí Bold, až příliš milující martini s ginem, je již jen slabým odvarem věhlasného a nepřemožitelného agenta. Sama proto převezme iniciativu a oba pak společně prožívají nekončící řadu dobrodružných situací, občas humorných, vždy ale značně dramatických. Děj se odehrává nejprve v Praze, pak v Londýně a opět v Praze, kde se nakonec ukáže, že události, které spolu na první pohled nesouvisely, měly ve skutečnosti společného jmenovatele.... celý text

rafan65
07.01.2024 4 z 5

U této knihy jsem se dobře bavil a některé pasáže mě opravdu připadají hodně vtipné. Příběh je samozřejmě jedna velká nadsázka ale i autor sám čtenáře upozorňuje že vše je jenom fikce. Pokud je pokračování příběhů Dáši Koulové tak pohodové a čtivé tak se moc těším.

Canniosh
19.11.2022 2 z 5

Tak nevím, kniha mě nijak extra nebavila. Postav bylo podle mě příliš mnoho, rozdělení děje na dva samostatné úseky taky moc nepomohlo, byť v konečném důsledku to všechno spolu souviselo a pointa byla známa už v polovině, byť jsem byl zvědavý, co v kufříku nakonec bylo. Dočetl jsem jen se sebezapřením, ale na další díl Koulové budu muset asi dospět nebo se nudit, jinak to moc nevidím.

dagmar5477
03.02.2018 4 z 5

Nenáročná kniha k odpočinkové četbě, přesto dokázala i pobavit.

Merlinit
06.10.2015 4 z 5

Žádná velká literatura, jako oddychovka posloužila kniha docela dobře.

Petr Jirounek
česká, 1938