Cynická lovestory

Cynická lovestory https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497776/bmid_cynicka-lovestory-UCP-497776.jpg 4 18 4

"Ester na svém blogu vtipně glosuje svůj život single třicítky. Doufá, že si její články jednou přečte její psychoterapeut, do kterého je tajně zamilovaná. Je cit k němu skutečný, nebo se jedná o pouhé platonické pobláznění? Romantický román s notnou dávkou sebeironie vypráví o hledání lásky i sebe sama."

Sasha001
18.08.2023 4 z 5

Další skvělá jednohubka z pera Edny, ovšem tentokrát není tak temná a depresivní, jak je obvyklé. Nešťastně zamilovaná hlavní hrdinka Ester, která se v životě tak trochu plácá. Ale nakonec i tohle má happy end, který ovšem je trochu jiný, než by původně sama Ester čekala.

gargamelka
02.07.2023 4 z 5

Fajn oddychovka. Mnoho témat se kterými se setkáváme. Partnerské vztahy, pracovní uplatnění, bydlení, vztah s rodiči...

Alena_S
06.04.2023 5 z 5

Další skvělý malý příběh, tentokrát žádné temno, naopak, nad hlavní hrdinkou a její (stejně střelenou) mámou alias Antifanouškem č.2 jsem několikrát zabrečela smíchy. Samotnou "lovestory" jde prokouknout hodně...hned, ale je to úplně jedno, pořád to bylo výborné. ;-)

sarka9488
18.01.2023 5 z 5

To je prostě Edna a její styl psaní. Opět nezklamala a Cynická lovestory se čte dobře, už název knihy napoví, že nejde o žádnou červenou knihovnu, ale hrdinka je tak trochu smolařka, navíc blbě zamilovaná. Kniha mě bavila a věřím, že nejsem sama. Je to zas něco jiného, než její předchozí díla, přesto povedené a dávám 5*.

romantika třicítka (věk)

Edna Nová