Z jehněte ovce, z pulce žába

Z jehněte ovce, z pulce žába https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355193/mid_z-jehnete-ovce-z-pulce-zaba-lwG-355193.png 5 5 2

Během růstu, dospívání a stárnutí procházejí lidé, zvířata i rostliny určitými rozdílnými fázemi. Říká se tomu přírodní cykly, cykly života... Přiučte se o tom, jak probíhá život živočichů a rostlin, které člověk potká v přírodě nebo využívá v zemědělství. V tomto svazku najdete konkrétně životní cykly dvou živočichů: ovce a žáby. Od jehněte přes první stříhání vlny po vlastní mláďata; od pulce přes žabinec po rekordy z žabí říše. Informativní texty se snadno čtou a přehledná znázornění napomáhají pochopení dané problematiky. Díky tomu se tato knižní série bude líbit především mladým čtenářům, kteří se chtějí dozvědět víc o světě, který je obklopuje.... celý text

Příroda, zvířata Pro děti a mládež Encyklopedie
Vydáno: , Svojtka & Co

Lamb to Sheep; Life Cycle of a Frog

Briv
20.04.2023 5 z 5

* Teď na jaře se nám knížka perfektně hodila - vedle ve vesnici se narodila spousta jehňat a dědeček má na zahradě rybník plný pulců (a žab). Tak jsme si přečetli spoustu detailů ze života ovcí a žab a pak to šli pořádně prozkoumat. Kniha má sice málo textu, takže to spíše doplňuji svými znalostmi, ale fotky tam jsou velmi povedené, navíc je zde i pár zajímavostí o kterých jsem nevěděla. Se synem nás knížka dost bavila.

EnderDragon
27.04.2021 5 z 5

Tato knížka mě ohromila jednou zajímavostí na stránce 22, že mi nevěřil ani ten nejlepší kamarád.

žáby ovce, ovečky

Autorovy knížky

Holly Duhig
britská
2017  100%Z jehněte ovce, z pulce žába

Kniha Z jehněte ovce, z pulce žába je v