Cukrová vata

Cukrová vata https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/4425/cukrova-vata-4425.jpg 4 311 39

Víkendy, strávené s tátou v jeho starém domku s kavárnou, Floss miluje. Tátova kavárnička, kterou většinou navštěvují jen tři stálí zákazníci, ovšem není nejkrásnější podnik ve městě a ohrnuje nad ní nos i její nejlepší kamarádka Rhiannon. Když se Flossina máma se svým novým manželem Stevem rozhodnou přestěhovat na šest měsíců do Austrálie, stojí Floss před nelehkou volbou, s kým ten půlrok stráví. Nakonec se rozhodne zůstat doma s tátou. Ten sice moc neumí žehlit prádlo ani instalovat zahradní houpačky, zato dělá výborné žemle s hranolky, a ty má Floss moc ráda. Nejradši ze všeho má ale cukrovou vatu z pouti. Jejich bezstarostný život však ukončí nečekaná nehoda a z Floss a jejího táty se ze dne na den stanou bezdomovci. Pomůže jim někdo? A bude moct Floss zůstat se svým milovaným tátou?... celý text

Rodina Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Candyfloss , 2003

annakolin
05.08.2015 4 z 5

Ze začátku jsem se nemohla začíst ale asi po třetí kapitole mě to začalo bavit a přečetla jsem to snad jenom za jeden den :-D

tisha8409
02.07.2015 5 z 5

Tu jsem četla dvakrát - s rozestupem asi dvanácti let.
Potřetí jsem se k tomu nedostala - byla jsem vysmáta, že si čtu tento žánr. Ten někdo nepochopil mou chuť porovnat si pocity z té situace v knize - mě- tehdy a mě- dnes.
Jsem ráda, že autorka píše o tom, co může děti potkat... poučné.

Kaki321
05.04.2015 5 z 5

Knížka byla úžasná, přelouskala jsem ji za pár hodin,
hlavně se mi líbilo jak bylo na začátku každé kapitoly
pár ilustrací od Nicka Sharrata.

Knihu doporučuji všem!

vodopad152
01.04.2015 5 z 5

Kniha se mi velice líbila měla poutavý děj, s takovou to literaturou se já ráda kamarádím.

Ika6
19.01.2015 4 z 5

Moc hezká knížka.
Ale od Jacqueline jsem četla i lepší.

Jusťa
18.01.2015

Moje skoro nejoblíbenější kniha od Jacqueline.

jolli
06.07.2014 4 z 5

Opravdu moc pěkná kniha, akorát mi přišlo divné, že se flossijin tatínek s rose tak rychle zblížil

SáraV.
11.06.2014 5 z 5

Za mě jedna z nejlepších knížek od Wilsonové, vytknout můžu snad jen obálku, ta mě moc nezaujala :-s

Sabka123
14.05.2014 5 z 5

Velmi pěkná knížka. Jacqueline Wilsonová mě zase nezklamala.

cass
09.04.2014

Opravdu fajn knížka. Vlastně je to takový ten dívčí život: z nej kámošky je najednou nepřítel a z ,,nepřítele'' je zase kámoška.

Dep8
15.12.2012 4 z 5

Drobný knižní kýč, ale přečíst jde bez přemlouvání.

Princezna22
05.12.2012 4 z 5

pěkná knížka.. přečtená za dva dny jedním dechem

Džizetka
18.03.2012 3 z 5

Pro náctileté holky,co hledají dobro mezi zlem.: ) Krásná ukázka jak získat opravdového přítele vyrovnat se se životem

Slečna L.
14.03.2012 5 z 5

Nejlepší dívčí spisovatelka, to každopádně. Tahle kniha se řadí k těm lepším od ní. Tajně jsem ji četla i pod peřinou a svítila si baterkou, takže 5* je jasných! ;)

Kituna
18.02.2012

moc pekna knizka .... vim ze kdysi byla moje oblibená ... ale to je minulost .. stejne ji doporucuji

kajisek
25.11.2011

jackyn je fajn,píše nádherně a citlivě a vůbec ne pro malé děcka

Lesk320
24.08.2011

Cukrová vata je strašnědobrá doporučuji abyste si ji přečetli

Čmoudová
31.01.2011

J. Wilson je skvělá spisovatelka a píše krásně pro malé holky.

Teru
30.01.2011 4 z 5

Miluji všechny knížky od Jacqueline Wilson, ale tuto obzvlášť.

Pamatuji si, jak jsem se nemohla dočkat, až přijdu domů a budu moct číst dál. Moc se mi líbí, jak Jacqueline popisuje a řeší dětské problémy, které jsou opravdu někdy vážnější, než "s čím si dnes budu hrát". Řekla bych, že její knížky už nejednomu dítěti pomohly.
To, jak se dokáže vcítit do cizí role je neuvěřitelné.
O ilustracích Nicka Sharrata nemluvě, to už je vždy jenom třešnička