Čtyři kamarádi

Čtyři kamarádi https://www.databazeknih.cz/img/books/81_/81785/bmid_ctyri-kamaradi-t7i-81785.jpg 4 16 3

Čtyři kamarádi, playboy Claudio, tlouštík Blas, sexuální štvanec Raúl a intelektruál Sólo se vydávají na velkou prázdninovou cestu po Španělsku. Jejich představy o roztoužených dívčích klínech, litrech vína a liduprázdných plážích se jim ale rozplynou před očima, kdykoliv se k nim jen trochu přiblíží. Všichni utíkají tak trochu sami před sebou, smůlou, která je provází v běžném životě, a tlakem okolí, aby se z nich konečně stali spořádaní občané. Komické situace, do kterých se kamarádi celou dobu nechtěně dostávají, se v příběhu prolínají s jakousi generační zpovědí španělského „dítěte svého věku“.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Paseka

Cuatro amigos , 1999

vladka2340
22.09.2019 5 z 5

Jedná se pravděpodobně o nejvtipnější knihu, jakou jsem kdy četla, která je zároveň velmi chytře a poutavě napsaná. Vřele doporučuji, jen dejte pozor na čtení ve veřejné dopravě. Hlasitým smíchem můžete budit velkou pozornost :)

Janisss
01.05.2019 5 z 5

Prima oddychové čtení, vtipné, poutavé a nečekaně dobře napsané - moje první knížka od tohoto autora, ale určitě ne poslední :-)

pipetion
18.03.2014 5 z 5

Příjemné překvapení. Od knížky jsem nic nečekala, ale přečetla jsem ji téměř okamžitě. Vtipné a nenáročné čtení s jemnou českou vsuvkou. Doporučuji všem, kteří si chtějí při čtení odpočinout a zároveň se dozvědět něco o současné mladé španělské generaci.

přátelství humor Španělsko španělská literatura putování kamarádi

Autorovy knížky

David Trueba