Čtyři a půl kamaráda a špion v sukních

Čtyři a půl kamaráda a špion v sukních https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165388/mid_ctyri-a-pul-kamarada-a-spion-v-sukn-kUI-165388.jpg 4 25 4

Čtyři a půl kamaráda série

< 19. díl

Z pronásledovatelů se stávají pronásledovaní. Kalle, Ferda, Štefka a Ředkvička objeví na trhu stánek se značkovými šaty, které se tam ale prodávají za méně než polovinu obvyklé ceny. Kalle hned zavětří nový případ! A protože pes slavných dětských detektivů Sedmikrásek má konečně začít chodit do psí školy, Kalle tentokrát věří, že jim pes v pátrání doopravdy pomůže. Ale to se hodně přepočítal. Nejen že Sedmikrásek dožene psího cvičitele k zuřivosti, ale pak zcela nečekaně zmizí. A Kallovi a jeho kamarádům jsou náhle v patách prodavači z podezřelého stánku. Z pronásledovatelů se stávají pronásledovaní a čtyři kamarádi zažívají se Sedmikráskem dobrodružství, o kterém se jim doopravdy ani nesnilo. Další román ze slavné série zaujme rychlým spádem, dobrodružnou zápletkou a nečekanými humornými zvraty, které rozesmějí malé i velké čtenáře.... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , BB art

4 1/2 Freunde und der Spion im Blümchenkleid , 2012

mia.com
29.05.2019 4 z 5

Další vtipné dobrodružství mých oblíbených dětských hrdinů :)

Rita55
02.08.2016 4 z 5

Koupili jsme tuhle knížku dětem na táboře jako odměnu a jelikož jsem si s sebou nevzala vlastní čtení, přelouskala jsem tuhle :-) Kdyby mi bylo osm nebo devět, určitě bych dala hvězdiček pět :-D

Vendula39
15.07.2016 5 z 5

Další dobrá knížka z edice čtyři a půl kamaráda. Určitě zaujme mladší i starší čtenáře. Doporučuji přečíst.

Marthas
08.03.2014 3 z 5

Opravdu poutavé čtení pro mladší čtenáře ale nejen pro ně, i moje mamka se celkem těší na každý další díl! Jen by mě zajímalo kolik jich autor má ještě v plánu!:)