Na příkaz dámy

Na příkaz dámy https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385701/mid_na-prikaz-damy-7ws-385701.jpg 4 55 17

Čtveřice dobrodruhů série

Když kapitán Declan Frobisher poprvé spatřil lady Edwinu Delbraithovou, věděl, že je to žena, kterou musí mít. Potomek námořnické dynastie byl zvyklý dostat, co si usmyslel, a tak se zanedlouho konala svatba. Představy o manželství měl každý zcela odlišné. Declan si představoval klidnou a tichou partnerku. Jenže pod éterickým zevnějškem Edwiny se skrývá nezlomná a odhodlaná žena, která rozhodně nebude na svého manžela poslušně čekat doma. Poté, co jí Declan oznámí, že se musí vydat na cestu do západní Afriky, se Edwina rozhodne vzít osud do svých rukou.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , HarperCollins Polska

The Lady's Command , 2015

Medasek
25.07.2022 4 z 5

Velmi zajímavá kniha. Velmi mě bavila a už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

jaja1989
25.01.2022 3 z 5

Na jiné knihy od autorky to nemá ani dej, zápletka a ani erotické sceny

ariel platto
12.01.2021 5 z 5

Moc se mi to líbilo. Krásně svěží, děj pěkně plynul.

rampapa
24.06.2020 5 z 5

Knížka se mi moc líbila a velmi jí DOPORUČUJI. Už se těším až si přečtu další díl.

miruska1
18.04.2020 3 z 5

Tato patří k těm slabším. Spíš dobrodružné než romantické. Ale v podstatě zajímavé uvedení do série, láká to číst dál. Snad budu další částí lepší, keďže to ako dopadla celá zápletka sa dozvím asi až v poslední části.

mariva
05.03.2020 3 z 5

Nenáročná oddechovka, ale i když příběh byl zajímavý, trochu mi vadil pomalý styl psaní a hodně "vaty". Četla jsem už od autorky více knih a zatím jsem se s tím u jiných jejích knih nesetkala. Protože je ale příběh rozložen do více knih, pouštím se do další a doufám, že se to trochu zlepší.

kacenka6144
21.01.2020 4 z 5

Chtělo by se říct, že je to klasická romantika, ale vlastně to není pravda. Svatba je hned na začátku a tím ten kolotoč vlastně začíná - hlavní hrdina, který žije v domnění, že jeho žena bude tichá domácí "puťka" s klidnou povahou a hlavní hrdinka, která s ním tento názor ani trochu nesdílí. Děj situovaný netypicky do Západní Afriky, do prostředí obchodů s otroky, přidává příběhu na zajímavosti. Série je dobře rozehraná, tak doufejme, že se bude napětí jenom stupňovat a další díly nepřejdou do typických klišé.

munka
13.05.2019 3 z 5

Do polovice knihy je to slabé, potom sa dej trochu pohol a zachránil to záver. Ako uvedenie novej série to ušlo. Stretnutie, spomenutie postáv z predchádzajúcich sérií potešilo.
Nechám sa prekvapiť druhým príbehom.

rampapa
19.03.2019 5 z 5

Krásný příběh. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi knihy od Stephanie Laurensove.

havrmoni
25.02.2019 4 z 5

Bavilo mě to až tak od poloviny. Příběh je celkem zajímavý a osoby sympatické. Jen ty přehnaně svéhlavé hrdinky. I když tahle to až zas tak nepřeháněla.

biki
19.01.2019 3 z 5

Zatím asi nejslabší kniha od mé, jinak velmi oblíbené autorky. Sice uvádí na scénu nový rodinný klan a jeho dobrodružství, tentokrát převážně v exotických končinách, ale mohla to udělat na polovičním počtu stránek. Ovšem Edwina mě pěkně lezla na nervy, taky jí autorka mohla nechat trochu víc zatopit za její přehnané sebevědomí. Nicméně je to základ docela slibné série, takže pořád ještě za 3*, i když velmi, velmi slabé.

mikika
10.01.2019 3 z 5

patetické bláboly. koukám, že Harpercollins po Robertsové vytahuje slabé Harlekýnky i od Laurens... bída děs běs.

alzbeta4340
28.11.2018 4 z 5

Krátká a dějem spíš jednodušší romance, která má hlavní cíl uvést čtenářky do nové série. Líbilo se mi, že se potkávám s hrdiny, které znám z jiných knih autorky. Také jsou zde několikrát zmíněné události ze série Černá kobra.

Lee7
03.10.2018 3 z 5

Kniha není špatná, bavila jsem se u ní a příběh hezký pro jeden večer. :)

Ditules
25.09.2018 2 z 5

Zatím asi nejslabší kniha od autorky...

blanci
13.09.2018 4 z 5

Kniha byla pěkná. Líbilo se mě, že se tam objevují postavy z předešlých knih například vévoda z Wolverstone. K této spisovatelce je příznačné silné a dominantní ženy mám je raději než naivní husičky.Těším se na další díl.

krákorka
06.09.2018

kniha se dobře četla, četly se mi i jiné knihy od této spisovatelky