Country kuchařka: Sám na čundru a hladový

Country kuchařka: Sám na čundru a hladový https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453047/bmid_country-kucharka-sam-na-cundru-a-hl-UIT-453047.jpg 3 2 2

Po úspěchu knih Sám doma a hladový a Sama doma a hladová se autor Matěj Pospíšil pustil do trampské tématiky. Zábavná kniha obsahuje chalupářské a tábornické recepty jak českého, tak amerického či mexického původu. Postupy jsou psané, jak už jsme u Matěje zvyklí, s neotřelým humorem a nadsázkou. V knize nechybějí trampsky nostalgické odkazy, originální fotografie a texty českých country songů.... celý text

70julie
29.12.2020

Kuchařka má velice zajímavé recepty a je velmi vtipná. Mnoho jídel lze uvařit v kotlíku na vandrech. Všem chalupářům a trempům a skautům ji vřele doporučuji. Zajímavé a jednoduché recepty, realizovatelné i mimo civilizaci. Kuchařka je zaměřená na lidi, kteří občas (nebo i často) opustí pohodlí vybavené domácnosti a vyrazí do přírody. Splnila očekávání.

vlkodlaq
06.11.2020 1 z 5

Jsem tramp, tulák a na čundry chodím od dětství, proto snad mohu hodnotit objektivně, že autor knihy snad nikdy nevytáhl paty z města.
Pro pobavení možná dobrá, pro skutečné vaření v přírodě hrubě nedostatečná.
Nedoporučuji.