Půvabná Jade

Půvabná Jade https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9521/bmid_puvabna-jade-mwD-9521.jpg 4 43 43

Cordell Family série

Anglie, 1785. Oblíbenou zábavou Morgana Cordella, bratra Claytona Cordella, jsou karty a sázky. Nechtěně obehrál karbanu propadlého sira Wenthworse. Zatímco Wenthworsova dcera Jade nese s pokorou otcův hazard, Wenthworsův synovec Sedgewick Morgana unese a žádá výkupné, což Morganův otec považuje za nejapný žert. Jade, která se o Morgana v zajetí stará, ale ví, že nelítostný Sedgewick Morgana zabije, pokud nedostane peníze. Protože se Jade do Morgana zamiluje, nutí ho k útěku, ale Morgan bez ní odejít nechce, neboť i on již Jade miluje a požádá ji o ruku. Jade však odmítá. Jejich vzájemná láska a touha být spolu je však tak velká, že bez sebe nedokáží žít. Romantický, něžný i vášnivý příběh lásky dvou mladých lidí tak končí nejen na loži, ale i slibem věrnosti. Děj se odehrává v Anglii na konci osmnáctého století.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Jade , 1997

rampapa
15.06.2022 5 z 5

Krásný příběh. Na druhý díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Miluji tuhle rodinu a tuhle autorku. Morgana jsem si hnedka zamilovala a Jade taky. Už se nemůžu dočkat až si přečtu poslední díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

petraj30
11.05.2021 3 z 5

O něco málo lepší než první díl, ale taky to nebyla žádná výhra.
Všechno mi zkazila Jade. Na začátku byla sice až moc milá a ochotná, ale bohužel řídila se podle vlastní hlavy a vlastních úsudků a nic si nenechala vymluvit. Ale na konci to úplně pohřbila. Morgan se mi naopak moc líbil.
Příběh měl rozhodně lepší styl psaní než minule, ale i přesto je to příběh, ke kterému se zřemě již nevrátíte.

Jarka_rybář
08.05.2021 3 z 5

Jedna z mých oblíbených slaďáren.

viola5163
15.02.2021 4 z 5

Někdy mě štvala hlavní hrdinka, ale jinak byla skvělá a ostatní postavy také. Prostření je pěkné a neustále se mění. Dobré na oddych.

Arsi
30.10.2020 4 z 5

Příjemná oddychovka, lepší než předchozí díl. Vtipné čtení.

Lembac
01.04.2018 3 z 5

Příběh Morgana byl pro mě krapet stravitelnější a uvěřitelnější než první díl této série (Svůdná Amber). Jade to neměla v životě lehké, proto bylo docela dobré, když narazila na Morgana, který se do krásné dívky hned zakoukal. Bohužel do vznikajícího milostného vztahu neustale zasahuje na nervy jdoucí příbuzenstvo...

Klasická červená knihovna - neurazí, nenadchne.

účetní
12.07.2016 4 z 5

Pěkná kniha, přesně jak se píše v předchozím komentáři, Morgan byl super chlap a Jade nám pokazila konec, od takového chlapa se neutíká. Ale stojí za přečtení.

havrmoni
13.12.2015 4 z 5

Hezká oddychovka,vtipná,romantická. Jen na konci se mi moc nelíbilo,jak Jade moc lpěla na svým názoru a neposlouchala a ani nechtěla poslouchat jiný. Než jí to došlo,tak udělala několik blbostí a vlastně tím ublížila Morganovi a mě zkazila jinak pěkný zážitek z četby.

historické romance

Sue Rich