Spider-Man (kniha 03)

Spider-Man (kniha 03) https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/6995/comicsove-legendy-spider-man-6995.jpg 4 21 2

Comicsové legendy II. série

Už třetí kniha nabízející další klasické příhody neohroženého pavoučího hláškaře a hrdiny. Obsah: Krize v Kampusu (Crisis On Campus!) Mise: Rozdrtit Kingpina! (Mission: Crush The Kingpin!) Hledá se Spider-Man (Spider-Man Wanted!) Pádič a Pavouk! (The Speedster and The Spider) Šokován Shockerem! (Rocked by..the Shocker!) Pavučina se utahuje! (The Web Closes!) Propuká šílenství! (If This Be Bedlam!) Smrt bez varování (Death Without Warning!)... celý text

Overkill
15.07.2021 5 z 5

Kdysi jsem tuhle knihu koupila v jedné trafice a přečetla jedním dechem. Nejsem sice typický čtenář komiksů jelikož dávám přednost čtení klasických knih ale tato kniha o pavoučím muži se povedla. Ani nevadilo černobílé ilustrace. Humor v knize mě pobavil a je to jedna z vlastností která neodmyslitelně patří k našemu Spider-manovi. Mohu tedy doporučit jak skalním fandům Spideyho tak i začínajícím čtenářům komiksů.

Ivan Kučera
06.05.2020 2 z 5

Veľa postáv, veľa zápletiek, veľa tém a o nič menej motívov. Síce to po príbehovej stránke drží pokope, ale zub času neoklamete. Je to strašne ukecané, smiešne popisné (postava si myslí niečo, čo je zjavné z nakresleného) a čo je asi najhoršie, je to čierno-biely komiks. Steňolez proste je postava, ku ktorej patria tony farieb, pestrosť. Bez farby to fakt nie je ono. Komiks sa síce snaží odovzdať čitateľovi myšlienku (rasizmus), ale asi vás tým bude otravovať. Hlavné slovo má Kingpin, čo je môj miláčik, ktorý ma baví temer vo všetkom, no v tomto bol biedny. Rozporuplný dojem mám tiež z obálky, ktorá je (na rozdiel od zvyšku komiksu) parádne farebná, ale mohutne zavádza (polovica postáv v knihe nie je). Mimochodom, príbeh nebol dokončený; Lizard sa práve chystal na veľkolepý útok... a to bol koniec knihy. Pokračovania (resp. dokončenia) sme sa dočkali "len" o 16 rokov neskôr v KVS Spider-Man: Stéla předků.

Spider-Man Marvel

Autoři knihy