Co to bude?

Co to bude? https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251406/bmid_co-to-bude-OXC-251406.jpg 4 246 73

Tuto otázku Jana pokládá zákaznicím den co den. Pracuje v kadeřnictví, její dcera Zorka ve vedlejším kosmetickém salonu. Žijí ve světě bez mužů, jejich dny jsou naplněné hřejivostí, vzájemnou láskou a přátelstvím, a také sny, které ne vždy vyslovují nahlas. Po náhlém úmrtí mladší sestry Marie si Jana k sobě nastěhuje švagra a malou Sáru, svoji milovanou neteř. Život mámy a dcery se tím od základu mění… a ani jedna netuší, že tohle je jen začátek.... celý text

Jessica007
28.01.2024 5 z 5

Knihu jsem si koupila před několika lety, přečetla jsem ji nyní v rámci čtenářské výzvy. Moje třetí kniha od autorky. Kniha je docela smutná, ale je to i trochu červená knihovna, což mi ale nijak nevadilo, spíš jsem byla ráda, taková pohádka pro dospělé, ale i to si ráda někdy přečtu. Připomnělo mi to dobu, kdy jsem jako -náctiletá četla dívčí romány (nejen).

knihovniceS
09.12.2023 4 z 5

Co to bude?
Knihu skvělé autorky jsem opět přečetla jedním dechem. Tentokrát to bylo neveselé čtení. Příběh se točí okolo Jany ve středním věku, které náhle zemřela mladší sestra a zanechala po sobě malinkou dcerku. Jak vše dopadne, přečtěte si – doporučuji. Dávám 4 hvězdy.

ledu
06.07.2023 2 z 5

Tato kniha mě příliš neoslovila. Přečíst se sice dá, ale moc od ní nečekejte, dost připomíná červenou knihovnu.

Lka
01.06.2023 5 z 5

Audiokniha :
Knihy autorky mám ráda, u nich si odpočinu, nemusím takřka nad ničím přemýšlet. A to mi tahle kniha dala. Opět trochu komplikovaný příběh, který nakonec dobře dopadl.

zdenaR
08.01.2023 2 z 5

Knihy od autorky čtu v případě potřeby psychického odpočinku. Současná červená knihovna - pohádka pro dospělé. I takové občas potřebujeme.

marwinmh
18.04.2022 3 z 5

Kniha popisuje jeden rok v životě ženy samoživitelky, která přišla o sestru, matku, v těžkých chvílích se snažila pomoci všem a na sebe zapomínala, přesto si ji láska a štěstí našly. Nebylo to špatné čtení, ale nic co by na mě zanechalo hlubší dojem.

medlovice
04.03.2022 3 z 5

Každý to máme jinak. Jana se tak touží někomu věnovat, že pomáhá každému , miluje děti a pro své blízké by obětovala své zdraví. Tohle je hlavní linka této knihy, dávat lásku svým bližním, dávat i cizím, obětovat se ,milovat a být milována. Opět příběh napsaný tak, jakobych se dívala na život své sousedky , seděla u ní na gauči a neuměla jí poradit.

Knihomolka506
04.01.2022 4 z 5

Opět příběh "skvělý" pro tyhle dny...
S hl. postavou osobně soucítím.
Janě se změní život, protože ji zemřela sestra, ale nejen ji. Teprve tříletá neteř a švagr zůstali najednou bez mamky a manželky . Pro další lidi z Janina okolí to byla dcera, kolegyně, kamarádka, teta v případě Janiny dcery Zory. Jak Jana tak plnoletá Zorka pracují v kadeřnictví a kosmetickém salónu, práce jim jde od ruky klientela spokojená, ale doma vládne nálada mrazivá. Švagr s malou
Sárou potřebují pomoc takže Janu nenapadne nic  jiného než si dva příbuzné zničené ztrátou milované osoby vzít k sobě domů. Obě ženy neví, co teprve začíná...
Knižní výzva: databázeknih.cz, téma 10: v názvu není písmeno a

danielavachova
09.07.2021 4 z 5

Velmi čtivě,příjemně napsaná kniha. Autorka píše o obyčejných ženách,jejich starostech i radostech,že vše vždy dopadne dobře? To je snad v dnešní době potřeba,alespoň v knihách.

DominaCZ
19.05.2021 1 z 5

"Dneska jsou všichni tak smutní, tys taky plakala...nesmíš se takhle užírat!" pronese roztrpčeně.
Do háje vždyť je pohřeb její tety, ona jako neplakala??!!

Trapný jak se nechala po čtvrtým vidění se ojet tím týpkem...viděj se 3x a už po sobě stůňou jo?! Trapas.
To samý dcera: jednou je úžo, pak je blbej, pak jí zaplatí dovolenou tak je zase nejvíc úžo miláčíček na světě...prostě prodejný ku....však víte.

A opět stejný vzorec jako v Nataši: má vše, ale furt fňuká...

Konec? Trapnej... průběh taky, být tím chlapem, zdrhám až se mi za patama bude prášit...

A pak se chcete mým hodnocení těch knih divit, pak mi chcete psat roztrpčený zprávy, jaká jsem hnusná??
Těm autorům radeji pište, proč píšou takový kraviny už na straně 10!

Kerberos
12.02.2021 4 z 5

Všechny hrdinky v knihách paní Keleové si dokážou zbytečně komplikovat život.Nakonec to sice většinou dopadne dobře,ale to trápení..

petrulkaa
11.08.2020 4 z 5

Příjemná letní oddychovka, i když se smutným tématem ztráty blízkého člověka, osiřelé holčičky a jejího nezodpovědné otce. Ještě, že hlavní hrdinka, teta holčičky je žena se srdcem na pravém místě a spasí celý svět.Příběh z běžného života ,o to víc se mě líbí,že je to příběh obyčejných lidí.Knížka se četla sama.

Krisařka
22.07.2020 2 z 5

Kniha čtivá, ale až zase tak mě nepohltila.

michaela2173
14.06.2020 3 z 5

Docela příjemná oddychovka, která rychle odsejpala. Jana mě trochu štvala tou svou povahou, kdy chtěla spasit celý svět, trochu moc uspěchaný konec, ale jinak poměrně čtivá záležitost.

iveta0159
23.04.2020 3 z 5

Knížka se četla dobře, neurazí ani nenadchne. Na odreagování je dobrá.

marketa9252
04.02.2020 5 z 5

Četla se rychle. Pohodová a oddechová četba.

tess.de.veles
06.01.2020 2 z 5

Zdálo se mi, že se to tam pořád točilo dokola.... Jana mě štvala, že si pořád stěžovala na Petra.... Taková docela nudná knížka..., ale chápu, že někomu může připadat příjemná a tím svým 'poklidnym' dějem docela i uklidňující.... :-)

Nunynka
20.12.2019 4 z 5

Od knihy jsem nic nečekala a četla se mi dobře. Taková super oddychovka. Jen ten konec byl až moc. Byla to moje první kniha od autorky a dalším se asi bránit nebudu.

milena8281
03.12.2019 3 z 5

Celkem sympatický příběh ze života, dobře se to četlo.

Radka1911
25.06.2019 4 z 5

Krásný, i když smutný příběh ze života.

2011  82%Dva životy
2003  81%Manželky