Co s láskou

Co s láskou https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/221882/bmid_co-s-laskou-221882.jpg 4 876 876

Dawson Cole se už v dětství rozhodl, že nepůjde ve stopách svých předků – zločinců a kriminálníků, a v sedmnácti letech proto utekl z domova. Útočiště našel u ovdovělého podivína a automechanika Tucka Hostetlera. Rodina Amandy Collierové naopak patří v městečku Oriental k městské honoraci a na svou dceru klade jen ty nejvyšší nároky. Ona má však své představy o životě a nic nedbá toho, že chlapec, do kterého se zamiluje, je z opovrhované rodiny. Nepřízeň i nešťastná nehoda však mladé lásce nepřejí… Když Tuck Hostetler umírá, jeho posledním přáním je, aby se Amanda a Dawson sešli na pohřbu – po pětadvaceti letech. Společné vzpomínky na chvíli vzbuzují zdání, že snad existuje nekonečná láska, jenomže život je o poznání komplikovanější a někdy je nutné vzdát se toho nejcennějšího, co máme. Původně vyšlo pod názvem To nejlepší z nás (Ikar 2013).... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The best of me , 2011

lucmat
07.10.2015 5 z 5

Krásná kniha, úžasný příběh, ale ten konec, tam trošku slziček teda ukáplo. Ale bohužel i to se stává, život je život...

Nelička
02.10.2015 5 z 5

Naprosto nádherná kniha. Máte pocit, že po přečtení několika prvních kapitol stoprocentně dokážete odhadnout, jak tpříběh dopadne.. Ale ani prd! Nicholas opět překvapil. Upřímně říkám, že to je jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla. Neustále jsem musela myslet na halvní hrdiny a těšila jsem se, až se v příběhu posunu. V životě mě zatím dojaly k slzám dva přívěhy a nejspíš není náhoda, že oba napsal právě pan Sparks a "To nejlepší z nás" je jedna z nich....

medvídě
26.09.2015 5 z 5

Dalsi skvela kniha od autora, ke ktere by se mel pribalovat balicek kapesniku :-)
Jen nevim, jestli jsem si to popletla, ale nezda se mi chod dni v knize, bloumam na tim uz dlouho. Asi si ji budu muset brzy precist jeste jednou :-)

Ale rozhodne doporucuji a to i filmove zpracovani, ktere ma ale par uprav. :-)

klarinka9974
24.09.2015 5 z 5

I přesto že se dal konec předvídat, nechtěla jsme aby to tak skončilo. Tento příběh vás chytí za srdce. Opravdu jsem byla dějem příjemně překvapená a i slzička mi ukápla. Není to žádný přeslazený příběh, je to příběh o tom, že dva lidé se budou navždy milovat.

Monačte
17.09.2015 4 z 5

Klasický Sparks. Romantika ve všedním světě. Láska navzdory komplikacím. Komplikace navzdory lásce. Zápletka přitažená za vlasy. Ale všechno dohromady to báječně funguje, spouští to slzy a aspiruje na další dojemný film.

Lui7
15.09.2015 4 z 5

První kniha, kterou jsem od tohoto autora četla a musím říct, že jsem byla spokojená. Kdo hledá romatické, nenáročné, oddechové čtení..určitě doporučuji.!
Kniha vás jednoduše vtáhne do děje a přečtete jí jedním dechem. Možná si někdo řekne, že konec je předvídatelný, ale není to klasický love happy ending.

jaja10
14.09.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila a rozhodně si ji přečtu někdy znovu. Byla to moje první kniha od tohoto autora a rozhodně ve mně zanechala velký dojem. Jen mi je moc líto toho smutného, přitom šťastného konce.

Sabča92
19.08.2015 5 z 5

Další skvělá kniha od mého nejoblíbenějšího spisovatele. Opravdu klasický sparksový román mě neskutečně vtáhl do děje. Dokázal mě potěšit i rozesmutnět a ten konec.. Nikdy si nedovolím tipovat, jak kniha dopadne. Opravdu skvělá kniha.

markytka8
08.08.2015

Bohužel jsem si několikrát během čtení povzdechla se slovy: To je ale hrozná blbost...nebo: To je ale trapný... Velké zklamání, dalo by se to napsat mnohem líp, nevím, jestli to bylo i překladem, ale napsáno hrozně primitivně, na to, že to je kniha roku či co... Jsem si myslela, že na mateřské to bude fajn oddechovka, ale klasický americký béčkový román.

KikiZ
04.08.2015 4 z 5

Tak jo, romantika jako brno, ale přiznám se, že jsem nečekala, že to takhle dopadne. Sparksovy knihy volím, když si chci přečíst něco nenáročnějšího, romantičtějšího. Četla jsem ji na dovolené a byla to rozhodně dobrá volba.

Milujem
20.07.2015 5 z 5

Kniha byla moc pěkná, konec jsem již předpokládala. Ale přesto N. Sparks umí pokaždé něčím překvapit. Rozhodně doporučuji. Příjemné čtení.:)

anisek989
11.07.2015 4 z 5

První kniha od autora, co jsem četla. Hezká sladká oddechovka, ten konec mi přišel už trochu moc proto "jen" 4 hvězdy, ale jinak fajn. Ale konec dost překvapil, čekala jsme nějakej totální love happy ending.Určitě si někdy přečtu i další knihy.

natalie8531
27.06.2015 5 z 5

Moje první kniha od autora. Jedním slovem páni..kniha jsem měla přečtenou jedním dechem, příběh mě chytil za srdce, konec rozplakal.
Mám chuť si přečíst najednou celou jeho tvorbu.

Misha11
26.06.2015 4 z 5

Klasický Sparks, klasický konec.
Asi celkově napíšu, že mně se jeho knihy čtou jedním dechem, většina postav je milá, většinou je tam nějaká složitá životní situace a Sparks mě dokáže snad vždycky rozbrečet a překvapit. Přijde nějaké WOW a potom uplakaný konec.
Ale jednu připomínku mám - je to moc vykonstruované, až příliš do sebe všechno zapadá a někdy je to až na hraně fantasy.
Ale Sparksovy knihy mám moc ráda a těším se i na další, které si přečtu.

helenkan
22.06.2015 5 z 5

Zas mě chytil za srdce! Krásnej příběh i slzičky tekly.

Yana-66
22.06.2015 4 z 5

Přečtení jedním dechem. Moje první kniha od Sparkse a musím říct, že předčila očekávání. Příště ale happyending prosím

NikNik
19.06.2015 5 z 5

Krásná kniha s neuvěřitelným koncem.

janyska13
11.06.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, až na ten konec... Proč to nemohlo dopadnou tak jak jsem chtěla???? :D

suezie
30.05.2015 4 z 5

Jedním slovem: dojemné. Jediné, co mě štve, je to, že film i nové vydání knihy se jmenuje "Co s láskou". Proč?? Vždyť "To nejlepší z nás" je název, který této knize dokonale sedne.

Soptinka
20.05.2015 5 z 5

Krásný příběh s nečekaným koncem...vůbec bych neřekla na začátku knihy, že příběh může takto skončit....musím říci, že mi ukápla i slza.