Co je nového, kotě?

Co je nového, kotě? https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177890/co-je-noveho-kote-177890.jpg 3 292 292

Co bys udělala, kdyby tě tvůj přítel po desetiletém vztahu požádal o ruku? Zavýskla ano, popadla prsten s diamantem a předplatila si časopis Nevěsta? Nebo zpanikařila a uvědomila si, že je nejvyšší čas zmizet? Delila dospěla k velkému rozhodnutí. Sebere psa Tlusťocha, sbírku desek od Toma Jonese a opouští jak svého přítele Lennyho, tak i nudný Bradford a vrhá se do víru velkoměsta. Náhodné setkání s televizním produkčním Charliem ji zavede přímo do Notting Hillu, kde potkává výstřední Vivienne a jejího kamaráda Sama, dobrosrdečného provozovatele místní kavárny. Deliliny sny se začínají plnit. Bydlí v luxusním bytě, přes den nakupuje oblečení od módních návrhářů a večer vymetá nóbl restaurace. Nachází novou lásku a nový život. Najde ale i samu sebe?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Kristián Entertainment

What´s New, Pussycat? , 2000

baterka.gs
11.10.2014 3 z 5

Nejlabší kniha této autorky.. sice čtivá, ale slabá..

Mattie78
21.08.2014 3 z 5

V rámci zvýšené potřeby romantiky v životě, mi byla doporučena knihovnicí tato spisovatelka. Popravdě jsem k ní přistupovala dost obezřetně. Obsah některých předchozích knih mě ke koupi nijak nenalákal. Co je nového, kotě? mě ale obsahem zaujalo, snad, že mi to připomínalo cosi z mého života. Knihu jsem přečetla rychle, a vcelku mě bavila. Děj předvídatelný, občas dost přitažený, ale od romantiky asi nelze očekávat více. Nic, co bych si musela nutně brzy přečíst znovu, nicméně možná v dalším romantickém záchvatu je možné, že dám Potter ještě šanci.

Majulinek
04.08.2014 4 z 5

Ze začátku jsem k této knize byla skeptická. Ani jsem neměla ji chuť číst, protože kniha S tebou už nikdy mě zklamala a nechtěla jsem zažít další takové zklamání od Alexandry Potterové. Ale rozhodně mě překvapila a to mile :)jsem ráda, že jsem změnila názor :) v určitých momentech mi to připadalo jako popisování mého života, ne příliš šťastného s mým přítelem, nyní ex-přítelem.
Příjemné oddechová knížka a úsměvná :)

ivzu77
31.07.2014 4 z 5

Všechny její knihy jsou oddechovky, u kterých se pobavíte, ale nemusíte moc přemýšlet. Jednou za čas to mám ráda. Čte se to moc hezky.
Romantické duše si přijdou na své...

Allka
02.07.2014

Opravdu nepochopím, čím si Alexandra Potter získala takovou popularitu. Tohle byla už čtvrtá její kniha, s níž jsem měla tu čest, a kromě Není přání jako přání mi všechny přišly tragické. Pominu-li fakt, že příběhy jsou totálně předvídatelné (to by až tak nevadilo, někdy má prostě člověk chuť na nenáročnou romantiku) a nudné (to už by vadilo trochu víc), Potter prostě neumí psát - a to je u spisovatele docela problém. Její sloh je na úrovni žáka základní školy.
Vzhledem k tomu, že jsem Co je nového, kotě? ve třech čtvrtinách zaklapla, nechávám tuto knihu bez hodnocení a jdu si přečíst něco, při čem nebudu mít chuť zobat zrní.

Cella
02.07.2014 2 z 5

No... Není přání jako přání bylo mnohem lepší. Tohle dílo se přečte velice rychle a velice snadno. Neni to limonáda a přiblblé je to jen trochu, i ta světlá místa by se našla, ale zkrátka a dobře nic moc.

luciefeix
09.04.2014 1 z 5

naivní dospělá žena , absolutně mě kniha nenadchla , neoslovila , celkově o ničem

kroftik
07.04.2014 4 z 5

Myslím, že autorka si i touto knihou podržela svůj standard. Stále dokola můžu opakovat, že leč lehce průhledné, je to milé, vtipné, zábavné a pohodové čtení ....a bezpochyby v budoucnu sáhnu po i po jejích dalších a dalších holčičích románcích :-)

akneellll
07.03.2014 3 z 5

Čekala jsem od knížky mnohem více :(.

Ankavi
07.03.2014 5 z 5

Alexandru Potter jsem "objevila" nedávno a musím říci, že mě její knihy baví. Je to zábavné, veselé, oddechové čtení - skvělé k odreagování. V úvahách hlavní hrdinky se člověk často najde, zvláště vzpomene li si na rané mládí :-) Chyby a omyly, kterých se hlavní postavy příběhu dopouštějí, jsou sympatické, čtenáře nepohoršují a často jsem se přistihla, jak na Delilu myslím, co asi bude podnikat v další kapitole. Kniha je i o tom, jak se některé sny promění v realitu a najednou je vše jiné, než si člověk vysnil - a kdo z nás to nezažil? Ano, občas je v příběhu trochu dost náhod - ale nevadily mi. Proto knize ráda dávám plný počet hvězdiček a těším se na další.

maja.davidova
23.02.2014 3 z 5

Velmi oddychová kniha na večer u lampy, jinak ale trochu kýčovité, zvláště se mi nelíbilo množství "náhodných" setkání, které je knihou přímo protkané. Typický románek s happy endem na konci.

Žandule
19.02.2014

Moc příjemné a chvílemi dost vtipné čtení. Řekla bych, že nejlepší kniha této autorky.

vaili
19.02.2014 4 z 5

Příjemné pohodové čtení :)

greetchen
14.02.2014 4 z 5

Moje první kniha od Alexandry Potter, se kterou jsem měla tu čest. Není to samozřejmě literární skvost, který by pozvedl pokladnici literatury, ale v rámci žánru ženských románů je to vcelku milé a líbivé čtení, které příjemně utíká. Trochu kýčovité, ale oddychovka, kterou člověk prostě občas potřebuje.

Kakajko
11.02.2014 5 z 5

Připadá mi, že autorka píše stále o stejném tématu. Přesto velice čtivé.

bookcase
05.02.2014 5 z 5

Moje oblíbená autorka nezklamala. Opět milé a pohodové čtení, měla jsem sto chutí pustit si Toma Jonese :)

chatterbox
02.02.2014 4 z 5

Za mě dosud nejlepší knížka od Alexandry Potter. Je čtivá a má spád, ideální na pohodový zimní relax. :)

liletka_a
31.01.2014 3 z 5

Kniha nebyla špatná, ale až nápadně mi připomínala S tebou už nikdy, kterou jsem četla před touto. Kde se hlavní hrdinka zamiluje do bohatého blbce a i když všichni vidí, jaký je to trouba, ona si ho staví na piedestal. ;) Na druhou stranu je tam Sam přesně jako v předchozí knize, je milý, hodný, umí jí naslouchat a mám jí vážně rád. Určitě se každý umíme domyslet konec. :) Líbilo se mi prostředí Nothing Hillu a i určité scény nebyli úplně nezajímavé, ale moc jsem si nepočetla díky Déjà Vu, které jsem pociťovala od začátku čtení. ;)

JajaAP
13.01.2014 5 z 5

S každou další přečtenou knihou od této autorky jsem čím dál, tím víc nadšená. Příběh Delili a její cesta do Nothing Hillu se mi zatím asi líbil nejvíc. :-)

Kateřina2014
12.01.2014 5 z 5

Příjemné, oddychové čtení, stejně jako jiné romány této mé oblíbené autorky. S Alexandrou Potter nelze šlápnout vedle.