Cizí myšlenky

Cizí myšlenky https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62904/cizi-myslenky-62904.jpg 4 223 46

Marlie Keenová se usilovně snaží vést normální život a zapomenout na svou mimořádnou schopnost vcítit se do myšlení cizích lidí. Několik let se jí to daří, ale jednoho dne se jí začne před očima odehrávat hrůzná scéna, a zděšená Marlie ví, že už je to zase tady. Její vidina se může stát klíčovým vodítkem k objasnění vraždy a Marlie po dlouhém váhání svolí ke spolupráci s policií. Kdysi jí takovéto svědectví málem stálo život a její nynější nechuť podílet se na pátrání ještě umocňuje cynická povaha detektiva, který tento případ vyšetřuje. Po prvotní nevraživosti však k sobě najdou cestu a jejich vztah se přemění na vášnivou lásku. Romantické a smyslné chvíle však naruší další Marliina vidina. Oba dva pochopí, že dokud vraha společnými silami nenajdou, nebude jejich vztah takový, jaký by si přáli. ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Dream Man , 1994

moudivlacek
24.08.2016 5 z 5

Perfektní krimi příběh s prvky červené knihovny, ale hlavně skvěle popsaná charakteristika senzibilky a oddaného policisty. Vždy jsem obdivovala lidi, jako je hlavní hrdinka, ale vůbec jim nezávidím jejich schopnost, zde je skvělá ukázka negativ této vzácné schopnosti. Musí to být příšerné prožívat něco podobného, děsivého, navíc s tím žít a neztratit rozum a pevné nervy.
Určitě se k této knize vrátím a nejenom jednou.

Šánka
22.03.2016 5 z 5

Perfektní oddechovka, L. Howard opět dokázala krásně propojit romantiku s napětím, pěkně napsat erotické scény a přidat i dávku humoru. Je pravda, že popisy vražd jsou dost drsné, i tak bych si knihu zařadila mezi nejlepší autorčiny kousky.

aknicul
11.02.2016 4 z 5

Zatím jedna z nejpovedenějších knih, co jsem od autorky četla. Svižný, napínavý děj, který je proložen romantickou zápletkou. Knihu jsem přečetla jedním dechem.

Samira
06.10.2015 5 z 5

Výborný a taky pořádně drsný kousek od Lindy. Rozhodně nedoporučuji slabším povahám. Jinak chválím všechno - postavy, originální námět, plynulost, zápletku i její vyústění. Autorka umí a v téhle knize předvádí to nejlepší, skvělé čtení!

Laf
23.09.2015 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Zajímavý děj, strhující akce a samozřejmě nechybí ani romantika. Detektivka zase trochu jinak a můžu jen doporučit.

PetraBery
22.04.2015 5 z 5

Celkem dlouho jsem knihu měla v Chystám se číst a musím říct, že mě se to teda líbilo... Nezařadila bych to rozhodně do Románů pro ženy, popisy vražd byly celkem detailní... Epilog byl dle mého naprosto zbytečný, přemýšlela jsem, že kvůli tomu seberu body... Ale nechám to na plném počtu, čtení mě opravdu bavilo.

Veeris
13.03.2015 3 z 5

Jelikož já mám radši více detektivní žánr než romantický tak pro mě nic moc :)

ovpana
22.02.2015 4 z 5

Hezké čtení,napínavá detektivka nechybí ani romantika.

Meluzínka
23.11.2014 5 z 5

Opravdu moc povedená kniha. Četla jsem ji jedním dechem :)

DolceVita12
08.05.2014 2 z 5

Detektivka, romantika. Obvykle mi toto spojení sedí, ale bohužel Cizí myšlenky mě nějak nenalákaly, abych je dočetla až do konce. Vzdávám to cca v první třetině.

renefer
09.02.2014 2 z 5

Nevím, čím to je, ale knížky této spisovatelky mne buď uchvátí nebo je vůbec nemusím.
Tahle bohužel patří do druhé kategorie.
Hlavní hrdinka je neslaná, nemastná, pořád někde omdlévá a podlamují se jí kolena. Většinu příběhu prospala. Na druhou stranu policista Dane je něco jako nadsamec a svou vyvolenou pozná okamžitě podle reakce svého těla. O žádných citech nemůže být řeč, jedinou známkou jeho slabosti pro ni je právě tahle reakce. Korunu všemu nasadí, když ji využije jako návnadu na vraha, aniž by ji cokoliv řekl. Ani jeden z hrdinů této knihy u mne nezabodoval...

debe
22.12.2013 4 z 5

Já myslím, že to je super oddechovka, čte se jedním dechem, žádná kostrbatá místa. Mně to sedlo!

vaili
11.11.2013 5 z 5

Napětí erotika prostě kvalitní detektivní román :)

isobel2000
07.10.2013 4 z 5

Napínavé, ale ta romantika na mě vyumělkovaná.

lanusinka
29.09.2013 4 z 5

Já mám tuhle autorku prostě ráda, spojení detektivky a červené knihovny mi vyhovuje...

Evaevelína
22.09.2013 4 z 5

knihu jsem měla problém sehnat,ale nakonec ji vlastním.Je moc pěkně přeložená a napínavá od začátku do konce.Hvězdu strhávám za epilog,tam mě to připadalo moc přehnané.

Lenynek
21.09.2013 5 z 5

Autorku mám moc ráda. Její knihy bych spíše řadila do "milostných" detektivek, protože i když jde většinou o zločin, přidává se k ději taky příběh dvou lidí. Tohle je pro mě pravé počtení na chmurný podzim.

Selket
11.07.2013 4 z 5

Knihu jsem přečetla na jeden zátah. Některé obraty v chování postav jsem sice moc skousnout nedokázala, ale i tak se mi čtení líbilo.

bbara155
26.06.2013 3 z 5

Poněkud slabší kniha pro milovníky romantiky a několikastránkových popisů sexu.

gabca007
08.06.2013 5 z 5

Kniha mne úplně dostala, dočetla jsem ji v jednu ráno, protože jsem se od ní prostě nemohla odtrhnout.