Čistá postupka – 6 přátel, kteří se díky pokeru stali milionáři

Čistá postupka – 6 přátel, kteří se díky pokeru stali milionáři https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209193/mid_cista-postupka-6-pratel-kteri-se-di-G7b-209193.jpg 4 22 7

Americký sen, který začal partičkou pokeru v jednom zapadlém baru, pokračoval vybudováním miliardového podniku a skončil vězením. Tak by se dal ve zkratce popsat jeden z nejdivočejších podnikatelských příběhů posledního desetiletí, který pomocí četných rozhovorů a svědeckých výpovědí zrekonstruoval uznávaný autor Ben Mezrich. V knize Čistá postupka líčí, jak přátelé z vysoké školy Garin, Shane, Hilt, Pete, Scott a Brent založili pokerové impérium AbsolutePoker.com, internetovou stránku provozující on-line poker, která jim v dobách největší slávy vydělávala více než milion dolarů denně. Exotický ráj Kostariky, krásné ženy, rychlá auta, večírky a spousta peněz – to byla divoká jízda Absolute Pokeru, která však neměla trvat dlouho. Poté, co vláda Spojených států přijala nový zákon potírající internetové hazardní hry, byl Absolute Poker postaven před osudné rozhodnutí – vzdát to, nebo vsadit všechno na jedinou kartu…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Literatura faktu
Vydáno: , Práh

Straight Flush , 2013

berry1009
06.03.2020 4 z 5

Tuto knihu by si měl přečíst každý. A to nejen ti, co poker znají a mají ho rádi. Měl by si ho přečíst každý, kdo věří tomu, že USA je země svobody a spravedlnosti. Příběh o tom, jak jeden z nejzkaženějších států na světě zničí tvrdou práci poctivých a podnikavých lidí, kteří poskytují ostatním zábavu a ještě ukradne miliony dolarů obyčejným lidem.

buchio
04.08.2017 5 z 5

Poker jsem nikdy nehral ale ten pribeh o je dokonaly az skoro neuveritelny. Jak dokazala parta vysokoskolaku promenit napad na online poker v miliardovou spolecnost behem par let a jeste se pritom kralovsky bavit nez se jednoho dne vsechno posralo. Takovy vlk z wall street jen o pokru. Neuveritelna jizda.

davidurban1973
27.07.2017 4 z 5

Zajímavý příběh, čtivě napsané. Za mě spokojenost.

PETERYY
17.11.2016 5 z 5

Chtěl jsem znát příběh party okolo Absolute Pokeru a to si myslím kniha splnila. Slabá místa knize lze odpustit, autor příběh pojmul komplexně. Co nebavilo mě, mohlo bavit jiné. 5*

Michaeles
03.02.2015 2 z 5

Kniha mě moc nezaujala. velice pomalý rozjezd, určité kapitoly které by v knize ani nemusely být a nic by se nestalo

tess.de.veles
27.12.2014 2 z 5

Na tuhle knížku jsem se moc těšila, ale byly to vyhozený prachy :)
To nikdo nečetl OKO BERE? (BURNING DOWN THE HOUSE)?
Ta knížka má koule....!!!!
Zdá se mi, že dříve psal autor lépe :)

luciefeix
23.12.2014

Skvělý pravdivý příběh a to nejsem fanynka pokru :) je zajimave si precist co se deje v zakulici

životopisné, biografické romány Amerika poker podle skutečných událostí

Ben Mezrich
americká, 1969