Ciao sexu - aneb jak blaho alespoň předstírat

Ciao sexu - aneb jak blaho alespoň předstírat https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18279/bmid_ciao-sexu-aneb-jak-blaho-alespon-pr-dwr-18279.jpg 4 22 22

Přestaňte doufat, že ti vaši mužští někdy mentálně a emočně dorostou do takové dospělosti, že jim budete moci svoje potřeby vysvětlit tak, aby jim dávaly smysl. Muži přecházejí rovnou z infantility do senility, takže s nimi musíte věčně zacházet jako s dítětem. Přestaňte od mužského očekávat, že sám od sebe přijde na to, co vám působí rozkoš. Jako každé malé dítě, muž je sám sebou fascinovaný a potřeby druhých nevnímá. Ať už to děláte z lásky, pokory, nebo pocitu povinnosti, přestaňte přivádět muže k orgasmu dřív, než jste prožily orgasmus svůj, i kdyby to mělo trvat sto let. Skvělá a poučná kniha s podtitulem "aneb jak blaho alespoň předstírat" volně navazuje na autorův bestseller Tao sexu a je novým příspěvkem k věčnému tématu vztahů žen a mužů.... celý text

Nuttelka
10.08.2022 4 z 5

(Audiokniha)
Jiří Wittek prostě umí zaujmout a díky němu mě tyto audioknihy vyloženě baví. Tento díl zatim asi úplně nejvíc a přiznám se, že nad více věcmi jsem se i zamyslela a budu nad nimi přemýšlet i dál.

jaroiva
05.09.2021 4 z 5

Ono to není o názoru CIA na sex, jak jsem si podle názvu myslela :D
Ale je to celkem vtipné, když to (a sebe) nebudete brát moc vážně. Pár věcí možná i stojí za zamyšlení.

intelektuálka
28.05.2018 3 z 5

Děkuji Chesterton - za tip - zaujala mě už anotace - sebereflexe muže - to cením.

A vzhledem k tomu, že už bych o mužích mohla něco vědět - i tak mne kniha pobavila.

Autor vyjadřuje své názory, používá citace - vtipné i zajímavé, neuvádí nic převratného, jen své poznatky ze soužití ženy a muže.

A co mne velmi pobavilo:

" Dva hlavní náměty, které zajímají ženy, jsou:
1. proč jsou muži takoví nechutní prasáci
2. jak je přilákat."

Muž a žena jsou rovnocenní partneři, a pokud ve fyzické i psychické oblasti vytváří to,s čím oba souhlasí, tak taková slova tam nepatří...

Ženy - přečtěte si to - pobavíte se.

Chesterton
30.04.2018 2 z 5

Ano, až do kapitoly Spojité nádoby, kde jsem poprvé začala přemýšlet o tom nakolik mi autor připomíná Vlastimila Vondrušku, který dle mne často kecá i do toho, co nemá moc v sobě srovnáno natož nastudováno. V knize jsou naprosto třeskuté citáty viz : "Ženy, které se chtějí vyrovnat mužům, postrádají ambice", pár věcí, se kterými souzním a jsou hlubokou pravdou, ale i tvrzení pro mě minimálně zvláštní nebo malinko populistické ? Chvílemi jsem měla dojem, že jde o titul ve stylu "z něčeho ty složenky platit musím" :)

Chesterton
22.03.2018 2 z 5

Včera jsem půjčila manželovi v knihovně. Při věšení prádla mi z knihy nahlas předčítal některé hlášky slavných osobností a hned jsme naplnili dosyta obsah knihy Karla Nešpora Léčivá moc smíchu!! Dle tohoto úvodu naprosto super kniha :)))