Chodím a medituji

Chodím a medituji https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66341/chodim-a-medituji-66341.jpg 4 18 3

Průvodce meditací v chůzi. Meditace v chůzi znamená praktikovat meditaci při procházce. Je to meditace, která vám přinese mír a radost. Účelem meditace v chůzi je sama tato meditace. Naučte se tímto způsobem chodit a dosáhnete vnitřního klidu, dosáhnete sebeosvobození. úvodní slovo: Robert Aitken

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus Literatura naučná
Vydáno: , Pragma

A Guide to Walking Meditation , 1989

Han-nah
15.12.2021 5 z 5

Tenká knížečka a tolik krásných myšlenek. Ano, chůze po zemi je zázrak a ne každému je dán. Já moc meditovat neumím, ale velice ráda chodím pěšky, sundám si brýle, které nosím od dětství a pozoruji přírodu, ptáčky, ale i tváře kolemjdoucích. Chůzí se myšlenky oprostí od starostí a tělo se uvolní. Mé kroky často směřují kousek od mého bydliště, kde v lesíku chodím objímat svůj strom, sednu si ke kořenům a poděkuji, že je tady nejen pro mé starosti a radosti. Jeho krásnou korunou se bolest rozplyne a já poslouchám šveholení listí, Potom lehkým krokem kráčím domů vstříc dalším krásným dnům v mém životě.

michaela2338
26.03.2020 5 z 5

Útlá knížka o tom, jak dělat věci vědomě a být šťastnější.

vesirena
18.03.2012 4 z 5

Když jsem chtěla vkládat knihu, hledala jsem autora- nebyl nalezen a tak jsem jej docela pracně vložila, až při zadání ISBN mi naskočilo, že kniha je již v databázi...je mi to líto, ale prosím o vymazání mnou vloženého autora a doplnění jejo udajů v prvním životopise...děkuji Irena

Krátké promluvy se štou téměř jako poezie, ráda beru knihu do ruky, když potřebuji srovnat myšlenky.