Chlapec se srdcem mého syna

Chlapec se srdcem mého syna https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/9765/bmid_chlapec-se-srdcem-meho-syna-JqV-9765.jpg 4 31 31

Libor Černý přichází o syna. Po dlouhém váhání přistupuje na návrh lékaře-darovat synovo srdce těžce nemocnému chlapci Ríšovi. Libor si však klade podmínku: chce obdarovaného poznat. Libor je posedlý představou, že vedle sebe nemá cizího chlapce Ríšu, ale svého zesnulého syna. Rozhodne se získat chlapce pro sebe za každou cenu.

ivca84
10.12.2023 5 z 5

kniha výpravy příběh člověka, který mel všechno a taky o vše přišel

terezie1121
09.08.2023 5 z 5

Knihu jsme četli s mamkou a byla tak čtivá, že jsme ji zvládli za tři dny. Dechberoucí námět, žádné nudné části, prostě "fakt super" kniha, jak by klučina řekl.

Vatter83
01.09.2020 4 z 5

Zajímavý námět, četlo se dobře, ovšem v době očekávání narození dvojčat příliš dojemné.

milan.krimsky
27.04.2020 5 z 5

V první řadě jsem očekával něco jiného, to co autorka, mi napověděla, jsem se po zdlouvavám váhání vrhnul na knihu a soucit s hlavním hrdinou ani nemám, to co prošil ríša, je vskutku neuvěřitelný

Ann98
16.01.2019 5 z 5

Vcelku pěkný a autentický příběh do sebe zahleděného muže, který sám vychovává svého syna a v těžké životní chvíli není schopen se smířit s realitou. Je zde hezky ukázáno, že sláva může člověku přinést obdiv, ženy, peníze, ale také mu může mnoho vzít. Navíc hlavní hrdina Libor určitě nebyl psychicky v pořádku. Proto není divu, že postupně zničí život celé Ríšově rodině. Za přečtení rozhodně stojí.

Allla9
18.11.2018 5 z 5

Krásný dojemný příběh.

alnahu
29.05.2017 5 z 5

Velmi smutný příběh úspěšného hokejisty , kterému zemře syn na nádor mozku. Po jeho smrti Libor dovolí ,aby srdce jeho syna bylo transplantováno jinému chlapci a tím začne peklo pro rodinu Musilových. Libor je psychicky narušený a posedlý představou ,že je Ríša jeho syn, dokonce rodiče Ríši rozvede a s jeho matkou má další dítě. Jak vše nakonec skončí se dočtete v tomto psychologickém románu. Za mě výborně napsáno.

1v8na
09.10.2014 5 z 5

hodně citová kniha, velmi se mi líbila a místy jsem si u ní i poplakala

Evik30
05.09.2014

I když mám tuto autorku hodně ráda, tahle knížka na mě působila poněkud depresivně. Na jednu stranu se v ní skloubila užitečnost s dobrým skutkem na stranu druhou přinesla protagonistům románu řadu problému.
Knížky této autorky mám ráda z toho důvodu že píše příběhy, které by se ve skutečnosti mohly dost dobře stát, ale jeji příběhy z hor mám nejradši.