Chlap snů

Chlap snů
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468088/bmid_chlap-snu-cvR-468088.jpg 4 687 687

Je to pan Dokonalý. S velkým D. Však víte, koho myslím – hrdinu snad každé romantické knížky. Šíleně bohatý a vlivný chlap, který má vlastní společnost a navíc je zatraceně sexy. Žije v luxusním střešním apartmá. V posteli je zvíře. A má obrovský… gauč. Taky je to trochu cvok, ale na druhou stranu skrývá jedno velké tajemství, po jehož odhalení vám bude jeho chování dávat dokonalý smysl – nakonec zjistíte, že i když jste ho ze začátku jen stěží mohly vystát, teď se vám z něj podlamují kolena. Přesně takového mám na mysli. A přesně takového jsem našla. Jsem spisovatelka, která pátráním po té pravé múze strávila celé roky. Teď, když vím, že existuje, je moje mise jasná. Bude to brnkačka. Jasně, mám svoje mouchy, ale jinak jsem skvělá partie. Problém je, že jsem udělala blbost. A on mě teď nesnáší. Naneštěstí pro něj je to můj pan Dokonalý. A bude mě zbožňovat… Ať už chce nebo ne.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

That Guy , 2018

evineckY
03.08.2021 4 z 5

Jsem v rozpacích a mele se to ve mně. Miluji romantiku, i klišé mi nevadí, ale musí to mít příběh. Vadí mi hrubá sprostá slova. Ze začátku jsem se fakt bavila, protože kdo by nechtěl kamarádku, která by vás šla pomstít ? Pen byla tak cáklá , až byla skvělá, squatter a nej kámoška, ale jen ze začátku. Pak už mě tolik nebavila . Chlap snů - „Mně snad jebne…“ byl v pohodě. Ale nejlepší a vtipný je Cam.

"Jedna z výhod, když je člověk spisovatel. Hnusné lidi dáte do knížky. A nakonec je můžete klidně zabít."

terryaknihy
02.08.2021 3 z 5

Na Chlapa snů jsem se neskutečně těšila. Při prvních stránkách jsem se však trošičku zděsila, protože ten drsný humor je fakt něco. Přesto mě zajímalo, jak se příběh bude vyvíjet dál. No, není to extra přelomové, Penelope bych několikrát za tu drzost nafackovala :D.. ale přesto mě to svým způsobem takhle v létě bavilo. Je to svižné, nějaký ten rozvíjející vztah tu máme, máme tu klasického tvrdohlavého boháče. Vedlejší postavu Cama jsem si oblíbila, takže se těším na další díl. Přijde mi, že poslední dobou miluju spíš vedlejší postavy :D...

maafa
02.08.2021 5 z 5

Po přečtení prvních pár desítek stran jsem tedy byla trochu rozpačitá, říkala jsem si, že to už je trochu moc praštěné:). Nicméně pak mě to chytlo a nepustilo až do konce. Ano, je to mimo realitu, ale v tomto žánru to je přece skoro vždycky.
Tady si mě Penelope získala svojí trhlostí, otevřeností, upřímností. Konečně taky sex nebyl jen dokonalý, jako ve většině romancí. Přestože o jejím Chlapu snů jsme se vlastně moc nedozvěděli, tak za tu praštěnost prostě musím dát pět:).
A mrzí mě, že jí musím vrátit do knihovny. Další příběh o Camovi a Em, jestli tedy nějaký bude, si už raději koupím:).

luzajickova
02.08.2021 5 z 5

Nemohla jsem se odtrhnout! Styl jakým je příběh psán mi opravdu sedl.. Jen mi trochu chyběl pohled Jakea ale jinak mě kniha opravdu nadchla nemám snad ani co vytknout byla opravdu vtipná a Penelope ta válela normálně jsem se smála jak prořízlou pusu to má.. Jake ten si mě získal snad skoro hned je pravda že kolikrát s tím svým chováním to přeháněl až moc byl ostrý jenže Pen si o to občas žádala :D. No dostal mě vůbec příhěh jak se ti dva setkají takový trapas no prostě pecka.. Ale jako nenapadlo by mě jet jen tak do Chicaga abych pomstila svojí nejlepší kamarádku bez věcí jen s peněženkou nemít kde spát jen abych splnila jediný úkol jako jo bylo to dost vtipné ale zároveň nechutné (promiňteee) ale převládal spíš smích než nechutnost. :D Jinak to ani nešlo. Cam toho jsem si zamilovala opravdu HNED! Emily no nijak jsem ji nemusela jakože jak reagovala na Penelope fotky a vše co jí posílala nebo když spolu ty dvě volali? Nevím jako závist je sviňa ale i tak je pravda že Penelope se občas chovala tak jak se chovala ale Em k ní mohla být milejší každopádně moc doufám že autorka napíše příběh o Em a Camovi aspoň by jsme pochopili proč se tak Em chovala a tak prostě mě ten příběh fakt zajímá a láká.. Já se snad budu modlit aby to autorka opravdu napsala protože co jsem tak koukala nikde kniha není takže jí autorka píše a nebo bude PROSÍM ať napíše ten PŘÍBĚH!

milst
02.08.2021 5 z 5

Úžasná oddechovka, nic tomu nechybělo, bylo to sexy a zábavné, už dlouho jsem se u knihy tohoto žánru tak nezasmála :) Penelope byla pořádně praštěná a Jake ji nezůstal nic dlužen. Určitě se ke knížce vrátím. Můžu jen doporučit. Snad se dočkáme pokračování o Camovi.

ElaMi
01.08.2021 3 z 5

Nevedela som, čo od tejto knihy očakávať. Príbeh začal dobre, aj som sa pobavila, takže som sa tešila na celú knihu, ale postupne to išlo dolu kopcom... Koniec už bol až veľmi predvídateľný. Kniha mala dobrý potenciál ale neskôr už nevyužitý. Tiež mi vadila Jakova obľúbená reakcia snáď na všetko čo nešlo podľa jeho predstáv.

petusska01
30.07.2021 3 z 5

Toto bolo tak strašne nepredstaviteľne nereálne... Ale ako oddychovka od ktorej sa nič viac nečaká... Naozaj je to vtipné, sexi a ešte raz vtipné lebo pokiaľ to neberiete ako vtip tak potom to nemôžete dočítať. Jake zo začiatku ešte vyzerá ako uveritelný chlap a jeho reakcia na Penelopu "mňa snáď je**e" je pre mňa úplne pochopiteľná. Penelope je mierne absurdná, žijúca snáď na inej planéte ale tak ako oceňujem jej humor, ľudskosť a úprimnosť v každom smere. Celkovo sa mi tie dialógy vlastne páčia, najmä zo začiatku. Pokiaľ sa oprostí človek od očakávania nejakej reality, tak to je veľmi príjemné a zábavné čítanie.

Dellphi
30.07.2021 2 z 5

Ach. Můj. Bože. Co na tohle říct? Prvních 50 stránek bylo prostě šílených, ale aspoň to mělo spád a to i přes to, že jsem měla pocit že hlavni hrdinka byla nejspíš duševně chorá. Později to už bylo v podstatě bez děje a já se nemohla dočkat konce. Myslím, že si kniha tak vysoké hodnoceni nezaslouží, ale kdo jsem abych to posuzovala, ze? Takže hvězdy přiděluji za občasnou vtipnost (která ale dost často hraničila s šileností) a za představu rajcovniho chlapa v podání Jakea.

Elize
30.07.2021 3 z 5

čtivé, vtipné a oddechové čtivo, rozhodně dávám * za vtipnost, ale jinak po půlce sklouzla kniha do hrozného stereotypu a byla pro mě nezáživná, ani by mi nevadilo ji nedočíst. Penelope byla praštěná, ale místy už to bylo moc a její Chlap snů... no nepřijemný bohatý kravaťák, který se do ní na můj vkus až příliš snadno zamiloval. Veselé to bylo, kniha i celkem splnila moje nízká očekávání, je to fajn letní čtení, ale nemyslím si, že by měla být v červených číslech. Jedna hvězda za pěknou obálku.

Misshell1
30.07.2021 5 z 5

Bylo to osvěžující, konečně něco jinýho po delší době. Ukázka toho, že ne vždycky je všechno tak dokonale, jak se píše v knihách o princich na bílém koni, nepřekonatelném milenci a bohu sexu. Myslím, že to, že jsem to musela hltat do 1:45 ráno, nešlo jít spát,mluví za vše. Doufám, že se dočkáme Cama nebo dalších knih.

nada3314
29.07.2021 3 z 5

Tohle byla číčovina, jak by řekla Penelope! Knize nemůžu upřít čtivost, ale příběh je tuctový… Jelikož miluji Pretty Woman budu v hodnocení mírnější, ale teď už se raději vrátím ke svým milovaným thrillerům.

Iliss
29.07.2021 5 z 5

Penelopé byla skvělá! Po dlouhé době knižní hrdinka z jiného těsta...trochu praštěného :-D. Sice mi přišlo že oba trpí nějakou psychickou poruchou, ale fungovalo to. Určitě doporučuji :-)

Petra38
28.07.2021 4 z 5

Myšlenka,která mě napadla tak stokrát? Jestli nemá Penelope nějakou poruchu nebo jestli na něčem nefrčí...jako né že bych knižku nepřečetla na den ale prostě na tu poslední hvězdu to nedotáhla kvůli Penelope. Říct,že byla nepřijemně cáklá je slabý výraz. Jake byl fajn, typický chlap co projde přerodem, v pořádku. Sice by se děj nacpal do jedné věty ale těšilo mě,že po mě nechce žadny větší myšlení. Prostě se hodí,pokud chcete vypnout...jestli se mi příběh vpíše do paměti si nejsem jistá.

Knihajeradost
28.07.2021 1 z 5

Hlavní hrdinka byla nevychovaná buranka. Její chování ani myšlení mi vůbec nepřišlo vtipné. Bylo to trapné, místami nechutné. Přežila jsem, když si své přirození otírala o věci, aby si označkovala své území, ale jakmile jsem došla k tomu, že si schválně otřela holý zadek o židli, knihu jsem zavřela a čtečku odložila. Kdybych měla reálnou knihu, asi by letěla ven z okna a ještě nějakému chudákovi, co by šel zrovna okolo, ublížila.
Byla jsem znechucená, naštvaná a udivená, jak tohle mohlo vyjít? Ale zase věřím, že čím větší blbost to je, tím víc se to lidem bude líbit. Což dokazuje i spoustu pozitivních recenzí. Být na vašem místě, hodně bych si koupi této knihy promyslela.
Zvyknu číst spoustu erotických žánrů a knih bez hlubšího významu, ale tohle? Za mě jedno velké ne.

AliceTief
28.07.2021 5 z 5

Tak tahle knížka je opravdu vtipná, stylem psaní se autorka dost odlišuje od podobných příběhů, takže je to o to víc originální. Kniha mě opravdu bavila, doufám že se dočkáme Cama:-)

2688
27.07.2021 5 z 5

Bože!!
Vážně nevím jestli mám chuť Pen zaškrtit za její až moc knižní představy ,, Chlapa snů " co je dokonalý vlastně ve všem a přetvaří to do svého reálného života kde se i ona ztrácí co je reálné a co je smyšlené a děje se to jen v její hlavě ( ikdyž má pravdu vždycky to v příběhu najdeme ) nebo jí pogratulovat za to že to tak parádně sehrála . K Jakovi tomu jenom držím palce a pevné nervy :-D

Knížka je psaná vtipně trochu zvráceně díky tomu že autorka vypráví příběh který prožívá a maluje si vzdušné zámky a tak trochu to přijde čtenáři jako kdyby ten příběh psala teprve ve své hlavě ....
Samozřejmě nesmí chybět postelové scény a skvělý sex je to přeci s ,, Chlapem snů " a abych nezapomněla taky je tam Happy-end ♡

Ps: Doufám že se dočkáme Cama ....

Miška935
27.07.2021 4 z 5

Prvních 130 stran bylo dost trapných a ujetych, ale je pravda, ze jsem se i dost nasmala. Ale potom se to uz dalo a dost se mi to i líbilo. Kniha je velice ctiva a taky oddechova. zkratka na letní večer jako dělaná, protože se u ni nemusí přemýšlet.

lusitta05
27.07.2021 3 z 5

No tak nakoniec to nebolo až také zlé. Pár fakt vtipných hlášok, aj keď o Penelope som si myslela svoje. Taká jednohubka.

Kukicka
27.07.2021 2 z 5

Zacatek se jevil jeste jakz takz vtipne, ale postupem casu uz ta vtipnost, o kterou se autorka nebo prekladatelka snazila, presla spis v trapnost. Konec byl fakt hrozny. Hlavni hrdinka byla neskutecny tele, ale zrejme to byla sexy bohyne, ktera Chlapovi snu popletla hlavu, jinak si to neumim predstavit. Az okouzleni pomine, tak to vidim tak do max. 5ti let na rozvod :-D

Ketfl
26.07.2021 1 z 5

Tak tohle je zklamání roku. Podle anotace jsem čekala vtipnou oddychovku, něco na styl knih Jo Watson. Tohle do toho má opravdu enormně daleko. Půlku knihy jsem přemýšlela, jestli tohle opravdu autorka myslela vážně, nebo jestli to je pouze nějaká parodie na lidské životy. Ať tak nebo tak, byla to hrůza. Upřímně horší hlavní hrdinku jsem ještě nezažila. Ty její rádoby vtipné hlášky vůbec nebyly vtipné, naopak to bylo příšerně trapné. Nejhorší na tom bylo, že ona si myslela, že je úžasná a vůbec ve svém chování neviděla ani tu nejmenší chybičku, ba naopak byla schopná svést vše na ostatní. Pistolky, irský step, krádež hovna, otírání zadku a přirození k označkování území... Jo, opravdu jsem nestačila žasnout, co si pro nás autorka připravila. Půlku knihy jsem přečetla, druhou už jsem jenom prolítla, protože nad tímto výtvorem je opravdu škoda marnit čas.

láska humor pro ženy milostné romány erotika romantika

Autorovy knížky

Kim Jones